Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ennyire unatkozik?

A macskám ennyire unatkozik?

Figyelt kérdés
A cicám mindig lever mindent,tépi a függönyt,kaparja az ajtót ,rágja az ágyneműket, felugrik a polcokra, szétrámol mindent, kóstolgatja a növényeket.1 éves ivartalanított kandúrka,tudom, hogy még játékos, de nem lehet tenni valamit annak érdekében hogy, ne tegyen ekkora kárt?

2012. jún. 1. 20:17
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nekünk is pontosan ugyan ez volt. Nem kell neki venni másik macskát. A mi macskánk most teljesen normális és aranyos. Én úgy szoktattam le ezekről, hogy amikor rágta a függönyt ráütöttem a popsijára (!NEM VAGYOK ÁLLATKINZÓ, OLYAN PICIT ÜTÖTTEM, HOGY NE FÁJJON NEKI, DE MEGIJEDJEN ÉS ELMENJEN!) Ezt eljátszottam 2-3 alkalommal, és teljesen leszokott. Ezt a mödszert csak addig alkalmazhatod, amíg fiatal. DE ne üss túl nagyotm mert akkor megutál, éppenhogycsak egy meglegyinted a popsiját egyszer.
2012. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 12. 19:01
 23/24 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked ajánlani, hogy vízzel permetezd le, ha valami olyat csinál, amit nem szabad. Persze azért ne annyit, hogy elázzon, csak éppen egy kicsit. Ha lefújod, amikor rosszat csinál, rá fog jönni, hogy az tilos neki.

Ez a nyári megoldás, gondolom, mert én még nem alkalmaztam, bár ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Nálam annyival könnyebb, hogy nem a szobámban tartom a virágokat, viszont itt is mindent lever, amihez hozzáér, de igyekszem mindent elpakolni az útjából.

19L

2012. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

majd kipróbálom!

2012. aug. 14. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!