Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskák annyi macskaeledel...

Más macskák annyi macskaeledelt esznek meg egyszerre konzervből, amennyit elé raknak? Vagy napközben falatoznak?

Figyelt kérdés
Nem tudom már, mit csináljak a macskámmal. Egyszerre nem eszik meg egy rendes adagot, hanem néhány óra múlva hisztériázik, hogy enne. A gond az, hogy a fürdőben van a kajája, mert van egy kisfiam, így jobb elzárni. Reggel-este kap egy adagot, délben szárazat, de egész nap kb. 3 óránként nyafog, hogy be akar menni. Eszik néhány falatot, aztán megint kijön. Lassan többet ugrálok a macskának, mint a fiamnak.
2012. jún. 7. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
rakd fel egy székre, polcra. ahová csak a macska bír felugrálni
2012. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam se eszik meg teljesen a konzervet.Ne adj neki egy teljeset.A macskák mint nálad is tapasztalható sokszor esznek keveset így a napi adag szárazkajája legyen előtte.Nem tudod magasra rakni a kajáját,hogy a kisfiad ne érje el?
2012. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úristen, nagyon hülyének érzem magam, hogy ez eszembe se jutott. Most megpróbálom a cipős tetején, azt még nem éri fel a fiam. :)
2012. jún. 7. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A macskák kb. annyit esznek egyszerre, amekkora egy egér pl. Ezért kell nekik többször adni. Száraztápot hagyjál neki napközben, reggel és este pedig húst.
2012. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én napjában többször adok neki konzervet,mert nem eszik egyszerre sokat.Száraztáp az mindig van előtte.
2012. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többször adj neki keveset.Én naponta 2-3 alkalommal adok a cicámnak konzervet.
2012. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!