Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Komoly baja lehet? (többi lent)

Komoly baja lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyjából 1 éves nőstény cicánk. Vemhes, már lassan ellenie kéne.Tegnap észrevettük, hogy picit "nyálkás" a szája, de rendesen evett.Azt hittünk nincs semmi baj.Ma viszont már nem eszik és tiszta nyál a szája és morog ránk..Talált cica, kint is van, de a legtöbb időt bent tölti a házban.Holnap vagy holnapután elvisszük állatorvoshoz mindenképpen, de valaki nem tudja, hogy ez mi lehet? Előre is köszönöm!
2012. jún. 12. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja. Biztos érzi hogy itt lenne lasan az ideje hogy megfialjon. De azért nézesd meg egy orvossal nehogy valami baja legyen.
2012. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen doki, ne viccelj már! Tudtad, hogy nem mindegyik macska tud természetesen szülni? Nem szabad hagyni vemhesülni, ivartalaníttatni kell majd.
2012. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem eszik, akkor azonnal orvoshoz kell vinni. A macska is tud éhezni, ha rákényszerül, de a bélbolyhokat már egynapi éhezés is károsítja. Pont szülés előtt nem lehet cél.


Ha meg esedékes a szülés előtt van baja, akkor mindenképpen orvos. Nem holnap vagy holnapután.

2012. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik cicánk, mikor jöttem haza, hátul feküdt a fűben. Előre hoztam, teljesen "nyegle-nyigle" volt. Picit hasmenése volt, nyáladzott és morgott. Hívtuk az orvost, de sajnos késő volt már. Nem akarlak megijeszteni, de a kölykei 4 naposak voltak, nagy valószínűséggel szülésből fakadó baj volt. Azonnal orvos, ha vinni nem, de telefonon mindenképpen beszéljetek!!
2012. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!