Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám állkapcsa valószínűl...

A macskám állkapcsa valószínűleg eltört. Hogyan tudom biztosra megállapítani?

Figyelt kérdés
Tegnap csak egy hatalmas nyávogásra lettünk figyelmesek és mikor odaértünk a 3 hónapos kiscicánkak véres volt a szája és ráadásul olyan mintha kiakadt volna az állkapcsa. Teljesen nyitva tartja a száját folyamatosan. Nem nyávog hangosan, szóval szerintem nem lehetnek hatalmas fájásai, viszont enni biztosan nem tud (még az anyja eteti). Eltörhetett az állkapcsa? Gondolom azt műteni kell. Egy ilyen műtét mennyibe kerül? (Vidéken lakunk erre nem szokás az állatokat állatkórházakba vinni ezért nem vittem még el és a közelben sajnos nincs is)
2012. jún. 16. 14:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
32%

HAJRÁ KISCICA!

Kedves szentimentális válaszolók!van olyan hogy a szíved szakad bele de nem tudsz segíteni,a világ egy kemény kegyetlen hely,az a dolgunk hogy jobbá tegyük!!!

Pl ha valakit érdekel nézzen utána hány kisgyermek hal éhen vagy olyan betegség miatt meg ami számunkra 1 oltás és pipa

2012. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

nem azt írtam hogy a minimálbér 1/3-ából élek, hanem hogy a minimálbérem 1/3-át küldöm segítségül -.-

szövegértés 1es

2012. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
8%

legszívesebben minden válaszolót egy fal mellé állítanák !!!! (aki a ekkora nagy állatbarát ! Vidd állatorvoshoz....! állatkínzó....,! utállak......,! bármit meg teszek a kis cicákért.....,! féle válaszolókat)


és egy golyó szórót szegeznék rá !



e közben mellé tennék egy kis macskát vagy egy kis kutyát vagy bármilyen nemű és féle állatot,és meg kérdezném te vagy ö ?



Na ilyenkor derülne ki, ki is az állatbarát és hogy ki az állatkínzó, állat gyilkos !

2012. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

"amikor a minimálbér 1/3-ából élek én is......" Ne haragudj, de ha 100x olvasom el, akkor is azt írtad, hogy a minimálbér 1/3-ából élsz... De ne zavarjon. Ha azt sem tudod, hogy mit írtál miért vagy itt? Gondolom azért, hogy lealázd a kérdezőt, te meg jófejnek tűnhess. HÁ-HÁ...nem jött össze.

A 41.,43. hozzászólóknak TELJES MÉRTÉKBEN igazat adok!!!!!

2012. jún. 21. 07:33
 45/46 anonim ***** válasza:

41 es vagyok

cicó jól van már?

2012. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Tátva marad a szám a magyar mentalitástól. Ezért jobb is, ha az ember nem közli senkivel, hogy magyar. Általában csapkodják a térdüket a nevetéstól, ha magyarokról van szó. Köztudott, hogy ez mind cigány gondolkodásmód.

15 éve dolgozom állatmentésen. Csak kiscicákkal foglalkozunk, ujszülöttekkel anya nélkül, vagy vemhes anyacicákkal. A nagyon beteg cicákat sem altatjuk.

Az nem kifogás, hogy nincs pénz állatorvosra. Miért nem tesznek azért, hogy többet keressenek? Vagy megy adohány, az ital, és a kábitószer?

máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!