Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne segíteni...

Hogyan lehetne segíteni azokon a cicákon akiket ujszülött korukban kiraknak, vagy árvák tehát nincs gazdijuk? Ti mit csináltok ennek érdekében?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már találtam nagyon pici kiscicát kidobva :( Próbáltuk etetgetni cumisüvegből ,de másnapra meghalt szegény :( Ez régen volt, akkor nem, de ma első dolgom lenne állatorvoshoz vinni és kikérni a tanácsát,hogy minél nagyobb esélye legyen a túlélésre!
2009. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy éve én is találtam a szemetesbe több barna cicát, de már csak egy élt és azt haza vittem ugyanazt csináltam mint te, de mint később kiderült nem simogattam a pociját ezért nem tudott kakilni és meghalt szegényke.
2009. júl. 5. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire picik. Ha lehet, meg kell próbálni cumival etetni laktózmentes tejjel, 4-5 hetes kortól junior szószos táppal. Ha megtartani nem lehet, akkor 8 hetes korától meg lehet hirdetni cicás oldalakon és így gazdit keresni nekik.
2009. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem apociját kell simogatni, én épp most nevelek fel, 2hetesen kidbták őket, hanem a punciját, és a feneékét kell ingerelni nedves, vizes ronggyal, mert az anyja nyalja neki, és ugy tud csak pisilni/kakilni. Nekem él, csk most beteg....Bocitejet kap..Nem tom az jóe
2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tehéntejtől súlyos hasmenést kaphat. Laktózmentes tejet vegyél, nagyobb élelmiszeráruházakban is kapható.
2010. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!