Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicámmal?

Mit csináljak a cicámmal?

Figyelt kérdés

A cicám tegnap epilepszia szerű rohamot kapott, a teraszon elkezdett rángatózni, mire a kutya megfogta a nyakánál és lerángatta a kertbe, onnan szedtem össze és bevittem a szerszámosba, kibéleltem egy ládát és azóta ott fekszik, miután lefektettem elkezdett habos nyálat hányni, lemostam a kis pofáját, de már több mint 24 órája nem evett semmit és csak fekszik. A melső lábat nem nagyon mozgatja és a hátsókat is csak néha, de akkor is csak görcsösen rángatja mintha futni akarna. Ez tényleg epilepsziás roham lehetett vagy valami idegmérget evett? Mivel tudnék neki segíteni, mit adjak neki, mitől lenne jobban? Lehetséges hogy eltört valamije? Én állatorvoshoz vinném de apám elkezdett cirkuszolni hogy nem fog fizetni egy macska miatt...de nekem nagyon sokat jelent ez a cicus már 5 éve nálunk van. Nincs valami természetes gyógymód? Vagy valami gyógyszer ami segítene? Fogalmam sincs hogy mit csináljak...

Köszi a válaszokat előre is. (15/L)


2012. jún. 25. 13:49
1 2
 1/18 anonim válasza:
márpedig az egyetlen BIZTOS megoldás csakis az állatorvos...
2012. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
És nincs saját pénzed vagy vki akitől kérni tudsz, mert szerintem mindenképp el kéne vinni az állatorvoshoz, minél elöbb:/
2012. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
[link] próbáld ki,itt lehet írni a whiskas állatorvosnak,teljesen ingyen,amúgy jó ksi oldal,én nagyon szeretem,és szurkolok a cicádnak!
2012. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Apám hajthatatlan...már közölte hogy legszívesebben fejbeverné hogy ne szenvedjen azt pedig nem engedem neki.
2012. jún. 25. 13:57
 5/18 anonim válasza:

hát ha nem tudod elvinni állatorvoshoz adj neki fájdalom csillapítót (Algopirint vagy valamit) meg próbáld rávenni arra hogy igyon tejet

szilárd kaját most ne erőltess rá

2012. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem iszik azt sem kb fél órája próbáltam vele itatni de még ha a szájára vagy a nózijára cseppentem, még csak le sem nyalogatja..:(
2012. jún. 25. 14:02
 7/18 anonim válasza:
EMBERI GYÓGYSZERT NE ADJ NEKI, MERT BELEHALHAT! Nem tudom minek írkálnak az emberek ide ilyen h.lyeségeket
2012. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
valahogy próbálj beadni neki fájdalom csillapított és akkor jobban fogja érezni magát és akkor majd hátha elkezd enni
2012. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

[link]


Nem szabad adni neki és szerintem ne is kísérletezz ezzel

2012. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát amikor a hörcsögöm már öreg volt annak emberi gyógyszert adtunk hogy kimúljon és ne szenvedjen úgyhogy inkább nem adok a cicámnak sem. Főleg mert egy emberi adag sok lenne neki és fogalmam sincs hogy mennyit kéne. Inkább nem.
2012. jún. 25. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!