Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicámmal?

Mit csináljak a cicámmal?

Figyelt kérdés

A cicám tegnap epilepszia szerű rohamot kapott, a teraszon elkezdett rángatózni, mire a kutya megfogta a nyakánál és lerángatta a kertbe, onnan szedtem össze és bevittem a szerszámosba, kibéleltem egy ládát és azóta ott fekszik, miután lefektettem elkezdett habos nyálat hányni, lemostam a kis pofáját, de már több mint 24 órája nem evett semmit és csak fekszik. A melső lábat nem nagyon mozgatja és a hátsókat is csak néha, de akkor is csak görcsösen rángatja mintha futni akarna. Ez tényleg epilepsziás roham lehetett vagy valami idegmérget evett? Mivel tudnék neki segíteni, mit adjak neki, mitől lenne jobban? Lehetséges hogy eltört valamije? Én állatorvoshoz vinném de apám elkezdett cirkuszolni hogy nem fog fizetni egy macska miatt...de nekem nagyon sokat jelent ez a cicus már 5 éve nálunk van. Nincs valami természetes gyógymód? Vagy valami gyógyszer ami segítene? Fogalmam sincs hogy mit csináljak...

Köszi a válaszokat előre is. (15/L)


2012. jún. 25. 13:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
megfog halni ha nem viszed el állatorvoshoz
2012. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom,mint a 3. válaszadó,hogy próbáld ki a www.whiskas.hu oldalon az állatorvosnak való írást,regisztrálj és utána írd le a problémád,az állatorvos pedig elmondja,hogy mi a teendő...
2012. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felregisztráltam és elküldtem a kérdést.
2012. jún. 25. 14:22
 14/18 anonim válasza:
de az a baj, hogy nem is biztos, hogy válaszol és a cicádnak emg fogy az ideje, ha nem iszik/eszik, kiszárad, legyengül és még annyival is kevesebb esélye van a túlélésre
2012. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, és sajnos tapasztalatból tudom azt is hogy az sem segít ha pépes ételt egyenesen a szájába teszem, mert le sem hajlandó nyelni...
2012. jún. 25. 14:25
 16/18 anonim ***** válasza:

Szegény cica :/

El kéne vinned a cicát a dokihoz úgy hogy megmondod neki hogy ahogy tudod törleszted a kezelés árát. Biztos tudnál valamit dolgozni vagy kölcsönkérni valami ismerőstől..

Mert ilyen házi gyógymódokkal nem fogsz tudni segíteni rajta.

Hidd el nem fog kidobni a doki mikor látja hogy baj van a macsekkal.

Mást nem igazán lehet tenni ha élelmet sem fogad el...

Majd írd meg hogy mi lett a cicával!

2012. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Próbáld meg fecskendőből megitatni, mert a folyadékveszteségbe belepusztulhat. Ez nem epilepsziás roham, ha az lenne evett volna. Nem akarlak elkeseríteni, de ez szerintem mérgezés...

Vidd el orvoshoz, ő biztosat mond!!! Legalább azt megmondja, hogy mi a baja!

2012. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem evett fecskendőből sem. ma reggel fel akartuk hívni a dokit hogy elaltattassuk de már nem volt rá szükség...Vadóc ma reggel meghalt. Már a végtelen egerészőmezőkön szaladgál. R.I.P. Vadi :((
2012. jún. 28. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!