Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen a kitekat ivartalanítot...

Milyen a kitekat ivartalanított macskáknak eledel?

Figyelt kérdés
tényleg megmarad a játékosságuk és eredeti testsúlyuk ?

2012. jún. 25. 14:52
 1/8 X-atosz válasza:
Hűha, én sem kóstoltam még... így nem tudom. XD
2012. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
haha köszi-.-:D nem én ezt olyanoktól szeretném akinek van macskája!
2012. jún. 25. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a játékosság nem ételtől függ,de a súly megmarad :)
2012. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maxitabi ***** válasza:

A kérdésed első részére a válasz: a lehető legrosszabb szemét.Max 4% hús van benne, a többi állati melléktermék(szőr, toll, csőr, vér..)és gabona(???).

Amúgy szerintem nem kell extra kaja az ivartalanított állatnak, csak nagyon jó minőségű!! A szupermarketekben nem találni normális állatkaját. Menj el állatkereskedésekbe, vagy a neten is találni.

A második kérdés: játékosság marad, azt nem befolyásolja, az eredeti testsúly viszont nem biztos-gének is befolyásolják egy kicsit, de a táplálásra ügyelni kell-egy kicsit kevesebb is elég,feltéve ha hízni kezd.

2012. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) amúgy nem azt szoktam adni neki de előző cicám nagyon meghízott és ellustult :/ és a reklámban ezt mondták ( hazudnak általában ezért kérdezem a ti véleményeteket :))
2012. jún. 28. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább etesd +-ba maradékkal, talán ami igazi hús, ( csak nem CSÖVES csontot adj neki, mert nem szabad!!!) De adhatsz neki kitekatot is, csak drága, és hát az igazi húshoz köze sincsen..
2012. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
Ahogy írtam, az agyonreklámozott szupermarket tápok egyike sem ér semmit. Persze nem hal bele a cica, ha azt eszi, de hosszú távon ezektől hízik pl el. Mert gabona és cukor (színezék, esetleg tartósítószer és más mesterséges adalék) van bennük.És más betegségeket is kaphat.(Természetesen dohányzó ember is élhet 80 évet...)A különböző fajtatápok, kinti-benti, sterilizált, rövid-hosszú szőrű tápok csak marketingfogás... Mi meg beesszük.. Igazad van, nem kell elhinni. A cicák ugyanazt az egeret, pockot, madarat eszik alapból, mindegy milyen szőrű,stb..
2012. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van a kitekatnak ivartalanított cicáknak való eledelje?Nem is hallottam még róla.Egyébként a kitekat tényleg nem valami jó.A Cat Chow Sterilized középminőség.
2012. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!