Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ciki, ha úgy...

Szerintetek ciki, ha úgy foglalkozom a macskámmal, mint más a kisbabájával?

Figyelt kérdés
Ne úgy képzeljétek el a dolgot, hogy idétlen ruhába bújtatom és telerakom a FB-ot a képeivel... Hanem a napirendemben benne van a macskám is (ahogy a teknőseim és a virágaim is), hogy mikor eszik, mikor fésülöm, cserélem az almot, stb. Ez nincs leírva, de általában pontos vagyok, felkelek, először a macskát látom el, utána a tekiket, majd átnézem a virágaimat, és csak aztán reggelizek én, stb. Kisgyerekes ismerőseim ezen nagyon jól szórakoznak (a gyerekeik napirendjéhez hasonlítják a dolgot), szerintem meg teljesen normális, hogy egy macska naponta kétszer kapjon enni, és hogy minden este átfésülöm, mert hosszú a szőre, és napközben kint van az udvaron, minden kosz beleragad... Szerintetek?!
2012. jún. 25. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én cicám is fel jön az ágyba,puszilgatni is szoktam.Igaz,az enyém lakásban tartott,szóval nem jár ki.
2012. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem ciki. Én még beszélni is szoktam hozzájuk ((lehet hogy a család itthon hülyének néz, de ez van)) :D
2012. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Szia! Én is mindig előbb adok nekik enni mint magamnak(ez azért is praktikus, mert akkor nem mennek oda kuncsorogni, hogy neki egy-egy falatot). Másrészt meg ameddig én megreggelizek addig már ők is, már mosakodnak, játszanak, nem arra várnak, hogy a gazdi adjon enni nekik.

Velem is velem alszanak, lekopogom, hogy kb. 5 évenként vagyok beteg, és még véletlenül se motoszkál a fejemben, hogy majd a macskám betegít meg. Tiszták hisz benti macskák. Több bacit lehet összeszedni mindenfelé a napi rutin alatt(busz, étterem, villamos, pénz...) És a macskák megérdemlik, mert viszonozzák azt a szeretetet és törödést amit adsz nekik. Csak így tovább :)

2012. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ezek szerint énis gáz vagyok, amint hazajövök rögtön felkapom és szétpuszilgatom mert hiányzott és én is inkább hazajövök hozzá hogy ne legyen egyedül szegénykém. imádom az illatát így sokat szagolgatom mert megnyugtat :D

éjszaka meg magamhoz ölelem az ágyban mint egy kis plüssállatot hogy doromboljon nekem mert megelőzi a szívritmus-zavart és amúgyis jólesik. a kajával nincs sok gond, mert imádja a száraztápot, csak a vízre figyelek.

2012. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, hanem egyszerűen szereted az állatod, ami mindenkinek természetes kéne, hogy legyen :D
2012. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nálam úgy van, hogy abba az ágyba nem mászhat be, amiben alszom, egyébként a kanapéba és a fotelbe igen. Engem nem a szőrére ragadt kosz zavar, hanem az, hogy a lábikójával sétál a macskaalmon, azzal kaparja el a piszkát, meg elég sokat mászkál az udvaron is, ha olyanja van. Puszilgatni se szoktam, mert bár nagyon szeretem a macskámat, kiskoromban elkaptam egy fertőzést az akkori cicámtól, úgyhogy jobb félni, mint megijedni alapon inkább kihagyom. Ráadásul állandóan gilisztás voltam, ami nem valami kellemes. Igaz, én adok rendszeresen féreghajtót a macskámnak, de azért nah... Puszi nincs. :) Persze, ha más nyalja falja a kutyáját-macskáját, vagy együtt alszik vele, az nem zavar, én is csináltam ilyet, mikor fiatalabb voltam. Egyébként beszélgetni én is szoktam vele, mert elég csacsogós macska, állandóan nyávog, de nem zavaróan, hanem halkan, épp hogy hallani lehet, meg tátog, olyankor megkérdezem tőle, milyen napja volt, meg ilyenek. Ő pedig "válaszol". :) Köszönöm a hozzászólásokat, megnyugodtam, hogy normális vagyok. :D
2012. jún. 28. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!