Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. segítség egy újszülöt...

S. O. S. segítség egy újszülött pici cicának! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hajnalban a babakocsinkba fialt egy szomszéd(?) macska. Miután elzavartam,. akkor vettem észre, hogy ott egy pici...... Két kicsi mellett én ezt nem tudom felvállalni, de az anyai szívem segítségért könyörög! Segítsetek Pótmamát találni neki, mert elpusztul!!!!
2012. jún. 26. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne zavard el az anyját, ha visszajön érte.
2012. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam mit keres egy macska a babakocsinkba és állati dühös lettem rá. Amikor kitoltam az udvarra a kocsit akkor láttam meg a picit.......
2012. jún. 26. 09:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a szomszéd macskája, add át a szomszédba!
2012. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
boltban kapható, legkisebb babáknak adható tápszert vegyél neki, azzal itathatod állatboltban kapható cumisüveggel vagy valamilyen csepegtetővel! tedd valami jó meleg helyre, ha sír adj neki enni, vagy ha nem használ, vizes vattával meg kell törölgetni a popsiját, az anya cica így segít nekik pisilni-kakilni, szóval ne lepődj majd meg! hirtelen ennyit tudtam segíteni, nekem is volt már dolgom 4 árván maradt pici újszülött cicával ugyanígy :(
2012. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre egy normális válasz. Kicsi babám van, adtam az ő tápszeréből fecskendővel. most beraktam a dobozt vissza a babakocsiba és nagyon reménykedem, hogy a mamájában dolgozik az ösztön. Nem fogja eldobni ha megérzi rajta az én szagom?
2012. jún. 26. 14:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy a szomszéd macskája fiatal bele, akkor a szomszédék is tudják, hogy a macskájuk vemhes volt. Nyugodtan átviheted a kicsit, hogy nálatok fialt le a macskájuk, a kicsinek viseljék ők a gondját. A picinek az anyja úgyis csak "haza"ment, miért nem vihetnéd oda nekik a picit is?
2012. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt már nálunk is ilyen probléma hogy az anyamacska szülés után otthagyta a picinyeit. Nálunk minden esetben visszajött, tehát valószínüleg visszamegy az anyamacska és ugyanúgy fogja őket gondolzni.
2012. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szomszéd után kérdőjel van. Kertvárosi részen lakunk, kinyomozhatatlan, hogy ki a gazda.......... Azóta megjelent egyszer a mama (talán) üldögélt a babakocsi mellett egy ideig aztán elkezdett ugatni a kutyánk, ő meg elszaladt. Remélem éjjel visszajön érte amikor már elcsendesedik. Babatáppal megetettem, kaki-pisi volt mást nem tudok csinálni úgy érzem.
2012. jún. 26. 17:08
 9/12 anonim válasza:

nem lesz baja a cicának, majd reggel is nézz rá, etesd meg :). viszont... a kutyátok milyen, nem fogja bántani?

az anyacicát nem rémíti meg a te szagod, ha érzi a kiscicán, elkezdi lenyalogatni róla :). nekünk is amikor voltak kiscicánk, mindig olyan sértőnek éreztem, hogy mikor megfogtam a piciket, akkor az anyuka rögtön jött, elvette tőlem és nyalogatta le a cicáról az én piszkomat :). további sok sikert a cicához, ügyes vagy nagyon!

2012. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Anyamacs nem jött vissza........... Most cicatápszerrel cicacumisüvegezünk, kakit-pisit intézünk........
2012. jún. 27. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!