Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?...

Mi baja lehet a cicámnak? Mivel tudok segíteni rajta?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos kiscicám és tegnap estig rendkívül virgonc volt. Ma reggeltől viszont egyre rosszabb. Délelőtt csak feküdt, de föl-föl kapta a fejét a zajokra. Délután már nem akart enni a kedvenc ételéből, inni sem ivott. Most este pedig elbújik, ahova csak tud. 10 percenként kellett az autóhoz mennem, mert bebújt a kerék mellé. Behoztam most, adtam neki hideg tejet, abból ivott kicsit. Amit észrevettem, hogy nagyon remeg, ki van száradva, hasmenése van és sípol, ha nagyobb levegőt vesz. Már szinte meg sem akar mozdulni, csak ül/fekszik és mintha egy "szobor" volna. Reggel hívom az állatorvost, de addig érdekelne, hogy tud-e valaki valamit ajánlani, hogy mit tehetnék, hogy jobban érezze magát. Valami házi praktika? Kérlek segítsetek. Köszönöm
2012. jún. 28. 22:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem tartom őket ennyire kegyetlennek, ahogy leírtad. Próbáltak ők is segíteni..de mire odaértünk volna hajnal lett volna. Tény, hogy könyörögtem vigyenek el.

A cica valamivel jobban van. Szerintem jót tett neki este egy kis alvás. Már nem remeg és szerintem lázasnak sem lázas. De a levegőt még nagyon nehezen veszi és minden bizonnyal náthás, mert "buborékol" az orra. 7kor felhívtam az orvost és azt mondta, amint tud jön. Most csak várni tudok, remélem jobban lesz. De ma már ivott kicsit :)

2012. jún. 29. 11:09
 12/27 anonim ***** válasza:
Írj hogy mi lett vele :)
2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

OK, te ismered őket közelebbről, én csak igen korlátozott infó alapján írtam véleményt. Én a helyükben biztos elvittem volna, csak erre akartam utalni.


Az jó, ha már iszik és nem olyan elesett, majd írd meg a fejleményeket. Addig is szurkolok a kicsinek.

2012. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőletek, hogy érdeklődtök. Itt volt az orvos és adott neki injekciót. Azt mondta macskanátha, és igen veszélyes ránézve, főleg, hogy ilyen fiatal. Két napig kell figyelni és "erőszakolni" belé az innivalót. Ha két nap múlva is ugyanilyen akkor újra eljön és ad neki még egy szurit, vagy, ha rosszabb, akkor nincs mit tenni :( Szegénykém most nagyon kába. Kint fekszik az árnyékban, de látom, ha megmozdul elszédül. Bent nem akar lenni a hűvösben, folyamat csak ki akar menni. Próbáltam már mindenféle ennivalót adni neki, hogy legyen egy kis ereje, de semmi, inni is alig tud. Letörölgettem az orrát, mert tiszta "cicatakony" :) Szóval most várunk..
2012. jún. 29. 15:44
 15/27 anonim ***** válasza:
Ülj ki te is vele az udvarra, nehogy fogja magát aztán ilyen gyengén felugorjon valahova magasra és a végén el is tőrje valamijét.
2012. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
áá még kicsi, nem tud felugrani olyan helyre..behoztam a konyhába, itt hűvös van. egyre többet iszik, de étel semmi. és már nagyon gyenge, látom rajta :( tuszkolom elé a kaját, vettem neki junior tápot is, de semmi :(
2012. jún. 29. 20:02
 17/27 anonim ***** válasza:
Játszani sem akar? Simogasd az öledben :D
2012. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
semmit nem akar csinálni. ül és nézi a földet...ma kamillateával lemostuk az orrát meg a száját is. de nagyon rosszul néz ki, felhívtam a dokit. azt mondta holnap reggelnél előbb nem tud mit tenni, mert az injekció 2 napon túl mondható hatásosnak. és holnap kijön reggel..attól tartok nem fog felépülni :(
2012. jún. 30. 10:42
 19/27 anonim ***** válasza:
Reménykedj! Simogasd, érezze a szereteted! Remélem még mindig él!
2012. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
igen. ma is kapott szurit. megint csak várni kell :S de nagyon gyenge
2012. júl. 1. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!