Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?...

Mi baja lehet a cicámnak? Mivel tudok segíteni rajta?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos kiscicám és tegnap estig rendkívül virgonc volt. Ma reggeltől viszont egyre rosszabb. Délelőtt csak feküdt, de föl-föl kapta a fejét a zajokra. Délután már nem akart enni a kedvenc ételéből, inni sem ivott. Most este pedig elbújik, ahova csak tud. 10 percenként kellett az autóhoz mennem, mert bebújt a kerék mellé. Behoztam most, adtam neki hideg tejet, abból ivott kicsit. Amit észrevettem, hogy nagyon remeg, ki van száradva, hasmenése van és sípol, ha nagyobb levegőt vesz. Már szinte meg sem akar mozdulni, csak ül/fekszik és mintha egy "szobor" volna. Reggel hívom az állatorvost, de addig érdekelne, hogy tud-e valaki valamit ajánlani, hogy mit tehetnék, hogy jobban érezze magát. Valami házi praktika? Kérlek segítsetek. Köszönöm
2012. jún. 28. 22:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha még nem lett rosszabul, akkor meg fog gyógyulni, csak idöbe telik.

Ne akard etetni, a lényeg csak az, hogy valamennyi vizet igyon.

2012. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ma reggel el kellett altatni. Nagyon szenvedett már a kicsikém. Enni már ici picit evett az elmúlt két napban, de inni már csak csöpögtetővel tudtam, és felállni sem tudott. Nem akartam, hogy tovább kínlódjon. Köszi azoknak, akik érdeklődtek, hogy mi van vele.
2012. júl. 3. 09:14
 23/27 anonim ***** válasza:
Sajálom :(
2012. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom*
2012. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Sajnállak.

De ettöl függetlenül büszke lehetsz magadra, hogy ilyen kitartóan ápoltad és megkönnyitetted az utolsó napjait.

2012. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom szegénykét.
2012. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nagyon jó gazdija voltál, gondolj erre!
2012. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!