Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal ha túl...

Mit tegyek a cicámmal ha túl játékos?

Figyelt kérdés
az hogy játékos az persze nem baj, de már túlzás amit művel. Mindenkivel és mindennel játszik egész nap, nem lehet megsimogatni, csak evés közben és ha néha alszik :D folyton ha meglát valakit, elkezdi rágni a papucsot, cipőt, ugrál a lábunkra, pofozkodik, stb. Van neki egy rakás játéka, azzal is játszik. Mit tegyek, hogy hagyja magát simizni néha?
2012. júl. 2. 10:37
 1/4 DDD97 válasza:
Én ilyenkor azt csináltam, hogy magára hagytam, nem foglalkoztam vele, nem szóltam hozzáá... és játékai felét eltettem... Mert a macsekok egyszerre csak egy dologra tudnak koncentrálni, és attól meg nagyon bepörögnek hogyha látják, hogy maguk előtt van több játék mindegyikkel szeretnének játszani... egyszer csak elfárad és lenyugszik.... nekem nagyon sok cicám volt, éés olyna rossz érzés volt, amikor valamelyiket nem lehetett megsimogatni vagy ölembe venni, de hagyni kell, majd magától odamegy! :)) gondolom még pici cica azért viselkedik így..?? :)
2012. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen kb. 2 és fél hónapos :)

a legjobb hogy a kutyával is úgy játszik, mintha másik macska lenne :D

2012. júl. 2. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd kinövi, légy nyugodt. Addig is örülj, hogy egészséges. Nem minden macska egyforma, mindegyik külön egyéniség. Lehet, hogy a te cicád soha nem lesz az az ölbecica típus, bárhogy próbálkozol.


Én mindenesetre akkor próbálkoznék a simogatással, amikor már jól lefárasztotta magát a játékkal. És ha van rá időd és lehetőséged, játssz vele minél többet, mert akkor jobban hozzád szokik. Amikor játszol vele, tedd el a többi játékát, hogy veled legyen kénytelen játszani. De hát macskánál semmi garancia nincs a sikerre, ahhoz túl önfejűek. Másfelől részben ezért is szeretjük őket. :)

2012. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!