Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy győzhetném meg?

Hogy győzhetném meg?

Figyelt kérdés
Anyukám megígérte, hogy ha elpusztul az idős cicánk, akkor két kiscicát hozunk haza. Mert ez a macsek a húgomé volt, és szószerint nem engedte meg, hogy a közelébe menjek. Nem simogathattam, nem vehettem ölbe, mert az az ő cicája volt. Cilu két hete elpusztult, és ma mondtam Anyuéknak, hogy az egyik osztálytársamnál nemrég születtek kiscicák, majd ha elég idősek lesznek, hozok egyet. És mondta, hogy nem hozhatok, mert nemrég vettük a medencét, és ő nem akarja, hogy kilyukasszák ...stb. Én viszont nag4yon szeretnék már egy saját kiscicát.
2012. júl. 2. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
*nagyon
2012. júl. 2. 17:42
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is van medence és nem lyukasszák ki pedig 3 macska is van .

Tegyétek el a medencét és akkor biztos nem lyukassza ki :)

2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a macska a medence közelébe sem megy, utálják a vizet, úgyhogy mond meg anyudnak, ez nem jó kifogás. :)))
2012. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vicuska87 ***** válasza:
Bocsi, de anyukád részéről ez csak ilyen "átejtés" volt. Úgy volt vele, akkor csöndbe maradsz, ha megígéri majd neked is lehet cicád.
2012. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esélye, hogy a macska kilyukassza a medencét, hisz utálja a vizet, ergo a közelébe se fog menni...
2012. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 borcsi02 ***** válasza:

A medencét nem fogja kilyukasztani,ez biztos!Mi is attól féltünk,hogy imádnák belemélyeszteni a körmüket,de csak biztos távolságból nézegeti a cicám,pedig ő imádja a vizet.Egyébként cicát,sőt kutyát is meg lehet tanítani,hogy véletlenül se próbálkozzon ilyesmivel,elég,ha nagyon picit lefröcskölitek,ha esetleg gyanúsan közelítene.Szóval emiatt nem kell aggódni.

Szerintem megérdemelnél egy saját cicát,ha már az előzőnek még a közelébe sem mehettél,és ha ennyire szeretnéd.Mondjuk azt sem értem,miért nem hagyták neked smiogatni.A szülők hajlamosak sok mindent kitalálni,hogy megússzák egy cica hazavitelét,mert sokuk szerint csak a gond van velük.Anyukádnak mondhatod,hogy már csak amiatt is szép dolog lenne befogadni egy kiscicát,mert most annyian születtek,és olyan sokuknak nem akad gazdi.Megérdemelne az a cica egy esélyt!!

2012. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak a húgom nem engedte. Anyáék meg hiába szóltak rá. A húgom egyszerűen ilyen.
2012. júl. 6. 13:22
 8/9 borcsi02 ***** válasza:
És hogy alakul a project? Aggódnak még anyudék a medence miatt?Lesz cica?
2012. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vicuska87 ***** válasza:

Már ne haragudj, de a húgod egy b.nkó!


Ha ő nem engedte meg, hogy te az ő cicájával foglalkozz, akkor neki mi köze van a te macskádhoz!

Kerülje el nagyívből a te macskád!

2012. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!