Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól csinálom ha reggel adok a...

Jól csinálom ha reggel adok a másfél éves macskamnák 1 alutasakosat és késődélután pedig olyan 100gr szárazat?

Figyelt kérdés
És persze víz mindig van előtte.
2009. júl. 17. 06:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és késődélután még egy olyan 10db jutifalatot is kap.
2009. júl. 17. 06:12
 2/5 anonim ***** válasza:

az enyém kb. 1 éves. szárazkajája mindig van, és reggel+este/éjjel mikor hazaérek kap kb. 100-100 grammnyi pépest (alutasakos vagy konzerves). Néha ez sok neki, néha kevés. Nekem azt mondta a doki és több helyen is írják: ki kell tapasztalni, hogy mennyit eszik szívesen a macsek. Én szívesen adnék neki gyakrabban kevesebbet, de nem tudom megoldani, nem vagyok itthon. Amúgy ő is ráállt erre a ciklusra szerintem. Van mikor a reggeli addigra fogy el, mire hazaérek, vagy a "vacsiját" csak azért habzsolja be gyorsan reggel a szemem láttára, hogy nehogy a nem üres tányér láttán végül ne kapjon reggelit : ) szóval ki kell tapasztalni, de ne hagyd, hogy átverjen az el nem fogyasztott kajával!

Jutalomfalatot én kb. hetente-két hetente adok neki, mikor olyan kedvem van. Tudom, fordítva kéne, amikor neki van olyan kedve, de akkor alvásidőn kívül mindig csak azt enné, nekem meg a gatyám is rámenne.

2009. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg ki kell tapasztalni, hogy mikor mennyit szeret enni a macs, viszont számít az is, hogy hány kilós és hogy melyik táppal eteted.

Én royal canint adok a macskámnak, abban több tápanyag van, mint egy tescos tápban vagy whsiskasban. ebből átlag 60g-ot eszik naponta, ha még nyávog este, akkor kap még valamit, pl húst, májat, konzervtápot,stb.

2009. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém kilenc hetes, reggel adok neki egy fél tasak alutasakost, este meg a másik felét.

Délben meg 'uzsonnára' meg kap kb 60-70 gram száazat.

Mi sima whiskasos/tescossal etetjük,nagyon szereti:P

2009. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napközben a víz mellett legyen előtte száraztáp is. Amennyiben tudsz rá áldozni, úgy prémium minőségűt válassz.
2009. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!