Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 12 hetes szobacicám nagyon...

12 hetes szobacicám nagyon vad. Miért lehet ez? (Lent bővebben írok mindenről)

Figyelt kérdés

12 hetes fiú cicám van, aki az előszobában van. Eddig nagyon aranyos kiscica volt, de most már nagyon vad. Hogyha alszik és felébred, akkor nagyon aranyos kb. egy fél percig, de azután harap, karmol, és ha lefogom vagy megütöm, még vadabb lesz. Próbáltam már nem oda figyelni rá, de nekiugrik a lábamnak, felugrik a lábamra és kimereszti a karmait, és ott csüng a bőrümön. Nagyon fáj!


Mit tegyek?


2009. júl. 17. 14:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, de nem csak egy szál dió volt ott neki, rengeteg játéka és búvóhelye volt neki is. Csak azért volt benn, mert 2 hetes korukban elhagyta őket a mamája, anyatejpotlóval etettük őket, 3-at elajándékoztunk, ő maradt nekünk egyedül, kicsit vártunk míg megerősödik. Nem hiszem róla hogy hülye, ne nézzél már gyagyásnak! Rengeteg cicánk volt az udvaron, és 2-3 nap múlva jött át a szomszéd hogy talált megint egy cicát szétmarcangolva!
2009. júl. 18. 12:31
 12/17 Máté98 ***** válasza:
Azért részvétem:(
2009. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A cicád nem fog elmenni az udvarról, és ha el is megy vissza jön.. felismeri a helyzetet, h ne menjen a kutya közelébe... ha vad, akkor nem megy oda hozzá, mert a vérében is benne van! én is nem rég kaptam kiscicát, kb 2 hétig bennt volt a kazánházban, még csak nem is a lakásban.. bejártunk hozzá, hogy szokjon minket, játszottunk vele.. megismert minket, tudja, hogy a gazdái vagyunk:) Kb. 1 hete engedtük ki egésznapokra, és nagyon jól elvan, egyenlőre az udvaron is!:)
2009. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen csak játszik nekünk is ezt csinálja.

Én azt szoktam, hogy megtanulja hogy nekünk fáj, hogy amikor ő harap én reflexből visszacsípem :)

Mostmár nem harapdál AKKORÁKAT.


Nekünk kinnvan, de az első pillanattól kezdve, és nem megy el (most lesz 9 hetes). Feltalálta magát lemegy a pincébe aludni meg minden:P

Sokan csodálkoznak hogy nem megy el, de ő nagyon okos nem is jut eszébe.

De sztem olyat ne csináljatok, hogy eddig bennvolt most meg kint mert akkor lehet hogy elmegy. Meg rosszul érzi magát^^

Ma például hog ien hamar 20 fokot esett a levegő a mienk is nagyon be akart jönni, de aztán felhagy vele mert duja hogy nem lehet:)

2009. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Megintén (ez kimaradt xD)


Nem tudom az előzőeket hogy sikerült szétszedni a kutyusoknak, de nekünk szerintem volt már át a kutyás szomszédnál 'látogatóba' mert a multkor megjelent a kerités mellett, és a macsek olyan fejet vágott mint egy félős ovodás és bebujt a lábam mögé xD


Tehát tudnak magukra vigyázni;)

De azért ne hagyd magukra csak igy hirtelen...

2009. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Uhjajj nagyon szépen köszönöm a válaszokat:$:)

Nem hagyom magára hirtelen, természetes amikor csak tehetem játszom vele kinnt is:) Próbálok jó gazdi lenni;)

Remélem nem fog átmenni szomszédba, megtanulja hogy oda nem lehet:)

Köszi szépen mégegyszer!

2009. júl. 19. 14:37
 17/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a cica a napokban elszökött, azóta sincs meg :(
2009. aug. 23. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!