Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscicát hogyan...

2 hónapos kiscicát hogyan lehet leszoktatni arról hogy folyton fel mászkáljon a konyha asztalra, konyhapultra?

Figyelt kérdés

Eddig azt csináltam hogy amikor rajtakaptam ezen, bezártam a WC-be (80x80cm-es helység) egy-egy órára, és hagytam nyávogni.

Nem tudom jól csináltam-e. Esetleg van valakinek ennél hatékonyabb, bevált módszere?


2012. júl. 31. 10:53
 1/3 anonim válasza:

Ha bezárod a wc be nem tudja miért zártad be.

Úgy lehet róla leszoktatni, hogy felmeny , te leteszed a földra így tovább, előbb utóbb nem fog felmászni oda.

2012. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is megoldás lehet, hogy először rácsapsz egy picit a fejére és utána szeded le. (De ne üss nagyot és ne az orrát vagy a fülét! Csak egy nagyon picit legyintsd meg, nem kínozni kell, csak tanítani!) Nekem így szokott le róla.
2012. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktattuk le,hogy amikor az asztalon ette a sajtot akkor levettem,egy kicsit rácsaptam a seggére és befutott a szobába 1 napig közelembe se jött(pedig csak éppen hogy hozzá értem...),de megbékélt
2012. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!