Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a macskát hogy ne kaparja ki a földet a cserepes virágaimból? Egyáltalán le lehet?

Figyelt kérdés
Van egy csomó játéka mégis ezt szereti a legjobban, én viszont nem vagyok túl boldog amikor tiszta föld minden;-)
2012. aug. 1. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kéne neki egy homokozó tál.Bár lehet azt fogja használni alomnak..Esetleg a tálba ültess macskafüvet és néha locsold.Hátha kiéli ott egy kicsit jobban magát.És csak egy helyről kell földet söpörni.
2012. aug. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 borcsi02 ***** válasza:
Nem tudom,mennyi idős lehet a cica,de a mi macskáinknál azt figyeltem meg,hogy ez korfüggő,addig csinálták,míg kisebbek voltak,egy idő után leálltak ezzel,és más elfoglaltság után néztek.:) Amúgy tényleg imádják a nedves földet.:)
2012. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fél éves még csak a cica, ha nedves ha nem ő benne van. Bár azt vettem észre ha sokat vagyok vele itthon akkor nem csinálja csak ha unatkozik:) Remélem leszokik, volt már macska füve, lehet veszek neki megint, hátha az itt a baj:) Köszönöm
2012. aug. 1. 15:04
 4/4 Maxitabi ***** válasza:
Én még csak olyat láttam,hogy pisilni akar a cserépbe-földbe,ezért kaparja ki..Állíts be neki még egy alomtálcàt,vagy másik almot, ès nálunk nejlont tettem a nagy cserépre,a virág köré... Vagy citrom-narancs illatát nem bírják.Spriccelővel tudod még elijeszteni-ráspiccelsz vízzel.
2012. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!