Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek káros?

Szerintetek káros?

Figyelt kérdés
Az egyik régi ismerősöm (már elköltöztek)mesélték hogy az állatainak a kutyának, macskának emberi fogamzásgátlót adtak hogy ne legyenek kölykei.(be is vált nekik) Szerintetek nem ártalmas.? Csak mert van egy nőstény macskám és bizony eléggé szaporodik...(mint minden macska) ;) Nem tudom én adjak e neki fogamzásgátlót..

2012. aug. 6. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

Azt nem tudom, hogy milyen hatással van az állatokra az emberi fogamzásgátló.

Én csak azt tudom írni, hogy van külön macskáknak készült fog.gátló, állatpatikában lehet kapni. Én azt adom a macskámnak, az állítólagos adag heti egy szem, hát én három hetente adok neki egy felet, és mégsem tüzel, szóval ez nálunk bevált.

2012. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
mondjuk ivartalanítsd..
2012. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!! Az emberi gyógyszer nem véletlenül való embereknek! Vannak állati fogamzásgátlók, DE ezeknek rengeteg a mellékhatása, nem olyna modernek mint az embereknek való. Emellett folyamatosan fizetni kell (+ ha beteg lesz tőle az állat). Vidd el ivartalanítani. Egyszer kell fizetni és soha többé nem lesz kölyke, nem lesz beteg a gyógyszertől és nem lesz beteg attól hogy egy szülőgép... Ha sokba kerül számodra akkor meg keresel egy szép kis ivartalanítási akciót. Hidd el jobban jártok mindketten!
2012. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lehet hogy az lesz. És kb. mennyibe kerül ivartalanítani?? :)
2012. aug. 6. 21:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlót még embernél is többszöri vizsgálatok után írják fel,még emberre is veszélyes a hormontartalma,nem hogy egy pár kilós macskánál.. Ez olyan mintha egy csecsemőt tömnél vele,még ha fura példának is tartod.

Abba is gondolj bele hogy egy fogamzásgátló 3 hónapra minimum 5 ezer ft a legolcsóbb is.Ez egy évben 20 ezer ft-ot jelent. Na most egy ivartalanítás 10 ezer ft környékén már lehet és egész életre szól és még a macskád se pusztul el nagy szenvedés árán.

Melyik mérlegnyelv a jobb szerinted??

Emberi hülyeség határa úgynézem egyre jobban kitolódik..rémes.

2012. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem minden macska ellik agyba-főbe,ha szereti a gazdija és felelősségteljes állattartó akkor ivartalanítja őt.
2012. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ivartalaníttasd! Egyszeri költség, de megéri, többet nem lesz rá gond, nem kell neki gyógyszert adagolni.

Változó, valahol olcsóbb, valahol drágább, 15ezer Ft az átlag.

2012. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2012. aug. 6. 21:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hatásos ( az is lehet hogy nem attól nem lett terhes), de a macskáknak méreg az emberi gyógyszer.
2012. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az emberi gyógyszer egy ember méretéhez van igazítva, mondjuk 60kg-os nő szedi a gyógyszer.

Egy macska 4kg-os átlagban, lehet, hogy terhes nem lesz, de lehet, hogy nagyon károsodik az egészsége.

2012. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!