Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek káros?

Szerintetek káros?

Figyelt kérdés
Az egyik régi ismerősöm (már elköltöztek)mesélték hogy az állatainak a kutyának, macskának emberi fogamzásgátlót adtak hogy ne legyenek kölykei.(be is vált nekik) Szerintetek nem ártalmas.? Csak mert van egy nőstény macskám és bizony eléggé szaporodik...(mint minden macska) ;) Nem tudom én adjak e neki fogamzásgátlót..

2012. aug. 6. 20:50
1 2
 11/17 Vicuska87 ***** válasza:

Igen káros, emberi gyógyszert sosem adunk állatnak!

Ivartalanítsd, ez a legjobb dolog amit tehetsz vele!

2012. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, ártalmas neki, akár tablettában, akár injekcióban kapja. Cisztát, emlődaganatot (ami később elrákosodhat), cukorbetegséget kaphat tőle. Nem azonnal, de pár év alatt. Ezek a betegségek nem jelennek meg biztosan, de ha szereted a cicádat, akkor nem kockáztatsz.
2012. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

tudod kedves kérdező..azt hitted nem találom meg a kérdésed? haha,olyan béna azért nem vagyok:)

na m1,nekem is úgy mondták hogy ha nem szeretném ivartalanítani akkor adjak neki hetente 1x fog.gátlót !

be is vált,mert nem lesznek/lettek kiscicák..és csoda eddig semmi változás nem volt a macskáinkba..:) meg neten is irtó sok helyen olvastam hogy lehet nekik adni és én még fel is tettem kérdést és igen mondtak szóval.:)

2012. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16:09-es vagyok! és NEM költözünk el szóval :)
2012. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy te xDDD
2012. aug. 7. 20:35
 16/17 anonim ***** válasza:
ismersz.. csak gondolkozz és olvasd a szöveget még egyszer.......:)
2012. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egyből rá fogsz jönni hogy ki vagyok..:) CSAK OLVASD EL MÉG EGYSZER A HOSSZÚ SZÖVEGEMET :)
2012. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!