Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska jol erzi magat egy...

Egy macska jol erzi magat egy panelban ahol nem mehet ki aszabadba, es csak emberek kozot van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen jol erzi magat de javaslom hogy menhelyrol vagy gyepmesteri teleprol hozz egyet igy megmenhetsz egy cicat, de inkabb hozz neki egy tarsat is hogy ne unatkozzon amikor nem vagy otthon
2012. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.


Egy rokonomnak 3 sziámija volt 55m2-es lakásban, jól elvoltak egymással.


Nekem volt egy perzsám, de mindig sajnáltam szegényt, folyton az ablakban ült és bámult kifelé az utcára.

Vettem neki macskahámot, egyszer levittem sétálni, de valahogy kibújt belőle, alig tudtuk megfogni, többet nem vittem le.

2012. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hat nekem egy arva kiscicam van akit 3 napos kora ota n nevelem, ugy volt hogy visszuk nagyszulokhoz, mert nallunk van 4 papagaj, de nincs szivem.... azt mondjatok hogy keene melle hozni meg egy kisciccat ???Es ajkor 2-en nem ennek meg a papagajaimat???

13/L

2012. aug. 10. 09:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a papagájok el vannak zárva, akkor nem eszik meg.
2012. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy több macska lesz otthon, nem nyomják el egymás vadászösztönét. :D
2012. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tudom :)... a papagajok el vannak zarva jol egy kalitkaba, csak neha engedjuk ki oket, de akkor majd figyelunk hogy akkor ne legyen ott a macsek, ...

Es akkor neki jobb lenne ha meg lenne egy tarsa is ???

2012. aug. 10. 09:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen jobb
2012. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Osztom azt,hogy 2 macska jobban érzi magát mint egy :)

Semmi bajuk/hátrányuk nem származik abból ha nem járhatnak ki.Arra figyeljetek,hogy az ablakaitokra rakjatos fém szúnyoghálót vagy valami hasonlót,nehogy kiessenek a cicák.Illetve ha a madarakat reptetitek akkor abban a helységben ne legyen macska,mert röptében elkapja.

2012. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért eleinte figyeljétek nagyon a papagájok közelében. Nekem a cicák miatt kellett elajándékoznom a gyémántgalambjaimat. A kalitka rácsai közt volt annyi rés, hogy a mancsuk helyét be tudták dugni, és megkarmolászták őket. Megölni nem tudták, de sajnáltam őket, hogy állandóan zavarták őket a cicák, és néha vérzett is a szárnyuk, ahol megkarmolták őket. Egyszerűen nem lehetett összeszoktatni őket. Bár a gyémántgalamb egyébként is nyámnyilább a papagájnál, szóval nem biztos, hogy lesz gond.
2012. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én macskám 6 évig volt panelban,utána kiköltöztünk kertes házba.Még mielőtt végleg odaköltöztünk,egyszer-kétszer elvittük az új házba,hogy szokja a házat,a kertet.Alig tudtuk utána hazavinni a panelba,szegény ott ült az ajtóban,ment volna vissza a kertbe,pedig perzsamacska volt.Biztosan van olyan macska amelyiknek jó panelba,de szerintem kertes ház jobb nekik,az enyémek is most egész nap bent alszanak,este megvacsiznak(vagy inkább reggeliznek)és reggelig csavarognak.A házunkkal szemben folyik a Lajta,imádnak a töltésen a nagy fűben egerészni.
2012. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!