Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a cica...

Mit csináljak ha a cica megunta a kaját?

Figyelt kérdés

konzerves kaját adtunk neki, meg száraz eledelt, és nem nagyon eszik már, de ha műst adok neki (tarhonya vagy emberi kaja) akkor azt megeszi.

Szerintem már unja a kajáját.. mit adjak neki?

Ehet emberi kaját a cica?



2012. aug. 18. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Cseréld le másfajtára a konzervet. Ha eddig állandóan pl. csirkéset evett, most vegyél marhásat.
2012. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
ha éhes lesz enni fog...
2012. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém mindennap más ízűt kap. Nekik is kell a változatosság. Cseréld le, és erre figyelj oda, mert nyilván te sem ennél mindennap zöldbabfőzeléket. Egy idő után megunnád.

Megeszi az emberi kaját, egyszer-egyszer még belefér, de hosszútávon nem lesz jó. Nem véletlenül van a macskakaja, nem tudja az emberi ételt feldolgozni a szervezetük.

2012. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adj neki másfajta macskaeledelt.Én mindig váltogatom a márkákat és az ízeket a konzerveledelből.A szárazeledel márkáját viszont ne váltogasd túl sűrűn.Válassz egyet,amivel te és a cicád is elégedettek vagytok,és azt add neki.
2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ízeket váltogatom a konzervből, de eddig egy márkát, szóval 3 íz: baromfi, hal, májas. Plusz szokott kapni olcsó párizsit felkockázva.
2012. aug. 18. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta ezt. Akkor vettem mindenféle márkát, olcsóbb kategóriásat, pl sparosból is van 2 fajta, meg CBS-s, stb, akkor elvolt vele. Majd visszatértem az eredetire, most újból megeszi.
2012. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyémek is időnként finnyázzák a kaját. Olyankor pár napig nem kapnak húst, csak száraz van kinn. 3 nap után már mindegy milyen, csak hús legyen :))
2012. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugodtan adhatsz neki emberi kaját csak ne legyen túl fűszeres pl ne sózd túl mert abból baja is lehet a kiskedvencednek
2012. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!