Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy macskaiskolát...

Balazskaaa14 kérdése:

Szeretnék egy macskaiskolát nyitni, csak ne mtudom hogy kezdjek hozzá?! Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy macskák számára nyitni egy iskolát csak ne m tudom hogy kezdjek hozzá vagyis hogy kell e engedély hozzá vagy ötletek stb!?Negatív kritikát nem kérek mivel tudom hogy a macskák igencsak taníthatóak!(tapasztalatból mondom)

2012. aug. 19. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből,de egy macskát mire szeretnél megtanítani?
2012. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A macskákat ugyan úgy meglehet tanítani bármire mint egy kutyát most nem kezdek el sorolni de szerintem te is tudod:)
2012. aug. 19. 19:58
 3/19 anonim ***** válasza:
és mi értelme van?
2012. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogy Magyarország is fejlődjön más országokhoz képest, például Amerikában több macska és kutyaiskola található!De örülnék ha a kérdésemre válaszolnátok!:)
2012. aug. 19. 20:03
 5/19 anonim ***** válasza:

Sztem nem lenne nagy sikere az iskolának...,inkább ne vágj bele.Egy macskát amire meg lehet tanítani,azt otthon is megtudják neki mutatni és eltudja sajátítani a macska..

ez lenne sztem az utolsó amire költenének az emberek.

2012. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Amerika....,nah ott minden hülyeséget kitalálnak,de ez Magyarország!Itt az emberek nem lennének rá vevők,kivéve talán néhány macska"őrültet".
2012. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Engedély mindenképpen kell hozzá, a szokásos vállalkozáshoz szükséges engedélyeken kívül az ÁNTSZ-től is.

Az ÁNTSZ elsősorban a tárgyi feltételek meglétét fogja ellenőrizni, és a megfelelő infrastruktúra kialakítása elég költséges. Mondom ezt azért, mert feleségem kutyakozmetikus, sok kutyaiskolás ismerőssel - hát egyik sem gazdagodott meg belőle, de legalább azt csinálják, amit szeretnek.

Sok sikert!

2012. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A macskák tényleg nagyon jól taníthatóak,csak sok türelem kell hozzá.Ötletnek belinkelek néhány videót.

http://www.youtube.com/watch?v=3gKPpXkPzFA

http://www.youtube.com/watch?v=1QXe1IoMTZA

2012. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha hivatalosan akarod, akkor kell hozzá vállalkozói igazolvány, ahhoz meg betöltött 18 év.


Szerintem először taníts néhány saját macskát, így majd meg tudod mutatni, mi mindenre tanítható meg.

2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az en baratom is nyitott (mondjuk Londonban)

Es nincs sikere.

Be is zart.

Nem a legjobb otlet

2012. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!