Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnapelőtt egy ismerősöm...

Tegnapelőtt egy ismerősöm adott nekem egy kiscicát, de most visszaakarja kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20.-án meghalt a cicám, aki nagyon a szívemhez nőtt, minden este velem aludt... :( Most kaptam egy fekete kiscicát, 2 napja van nálunk, az illető pedig visszaakarja kérni, mondván, már megígérte az unokatestvérének. Van még 2 másik cicájuk. Én már úgy megszerettem ezt a kis csöppséget, mindig is fekete cicát szerettem volna, nevet is adtunk neki: Pamacska. Nem bírnám ki, ha 3 nap alatt 2 cicát el kéne veszítenem... :'(

2012. aug. 23. 09:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

[link]


Mond meg melyik megyében laksz és segítünk fekete cicát keresni :)

2012. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
igen segítünk :)) és azért jó szemétség volt ez..-.- ilyen embereket..
2012. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Somogyban lakom. :( Nagyon hiányzik! Mindkettő! Mivel érdemeltem ezt ki...? :(
2012. aug. 23. 11:19
 14/25 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, annyi cica van, akiknek gazdira van szükségük. Neki legalább van gazdija, és nem él egyedül a nagyvilágban.

Sajnos van miből válogatni...:(

[link]

2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Somogy megyében alig van kisicca a neten, esetleg melyik részén laksz vagy melyik másik megyéhez vagy közel?

2012. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Tolna megyéhez elég közel lakom.
2012. aug. 23. 11:50
 17/25 A kérdező kommentje:
és köszönöm nektek, aranyosak vagytok :') csak annyira hiányozni fognak :(
2012. aug. 23. 11:51
 18/25 anonim ***** válasza:
Öt éves kishúgának vitte el,ne sajnáld jót tettél egy kisgyerekkel.Más hogy elég bunkó volt aki adta felnőtt létére.Nem tudom hogy milyen körülmények között élsz de ha megoldható két kis macskát vigyél haza.Sokkal több móka van ha ketten vannak.
2012. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2012. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem felnőtt.. Én 14 vagyok, a csaj a húgom volt osztálytársa, aki felajánlotta a kiscicát. Én elmentem, és a kis feketébe azonnal beleszerettem. Most elvette. A csaj kb. 11 éves, mint a húgom.
2012. aug. 23. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!