Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnapelőtt egy ismerősöm...

Tegnapelőtt egy ismerősöm adott nekem egy kiscicát, de most visszaakarja kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20.-án meghalt a cicám, aki nagyon a szívemhez nőtt, minden este velem aludt... :( Most kaptam egy fekete kiscicát, 2 napja van nálunk, az illető pedig visszaakarja kérni, mondván, már megígérte az unokatestvérének. Van még 2 másik cicájuk. Én már úgy megszerettem ezt a kis csöppséget, mindig is fekete cicát szerettem volna, nevet is adtunk neki: Pamacska. Nem bírnám ki, ha 3 nap alatt 2 cicát el kéne veszítenem... :'(

2012. aug. 23. 09:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A papájával együtt adta oda a kicsit, meg is köszöntem... eszébe nem jutott volna megmondani, hogy nem vihetem el. Inkább elvette most.. A papájának sem volt semmi mondanivalója. Szerintetek csak kitalálta a sztorit, vagy valóban van egy 5 éves unokahúga, akinek a napokban 5 macskáját elütötték, és fel akarja akasztani magát? Nekem sántít, mert 5 éves gyerek csak nem képes ilyenre...
2012. aug. 23. 12:21
 22/25 anonim ***** válasza:
Lehet kitalálta lehet hogy nem ez már mindegy de azért légy óvatos a legközelebb azzal az emberrel.Ha így kezel egy cicát és embert akkor nem szívesen látnám a közelemben.Ha közelebb lennél tudnék adni egy három hónapos korom fekete ördögfiókát :) csak elég messze laksz.Menhelyről válassz macskát ott már be vannak oltva nem kell sokat fizetni érte.Vagy faluról ingyen és majd beoltatod te magad.Nem hiszem hogy költségekbe akarod verni magad hogy tenyésztőtől vásárolj meg hasonló dolgok.De most is vemhes a nőstény valószínű fekete vagy vörös az apa :)
2012. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Vicuska87 ***** válasza:

Nos akkor ebből tanultál remélem! Mostmár rendes felnőtt emberektől fogadj örökbe cicát!

Ne ilyen tizenéves köcsög emberektől, akinek az anyja apja bunkó!

2012. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

én küldök neked linkeket :) sajnos én messze lakok hozzád ezért nem tudok neked macskát adni :| nekem 4 macskám van. de linkelek neked Somogy megyei cicákat INGYEN :)

[link] a neve Kókusz :)

[link]


ha még találok linkelek :)

13 éves lány vagyok :)

2012. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ásd el élve. Az ismerősödet.
2023. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!