Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja a cicámnak...

Lehet valami baja a cicámnak ha a kislányom levágta a bajszát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 05:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

ennyi idősen, mint én, felelőtlenség lenne gyereket szülöm, kösz nem.

Kutyát nevelek, és eddig mindenki ámult, hogy mennyire fegyelmezett.

Nem érted, hova akarok kilyukadni... ha"jól neveled"-szerinted- akkor miért csinálna ilyet egy állattal? Ezen gondolkozz el

2009. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom, hogy imádja az állatokat. De egy két éves gyerektől ne várj csodát, ő csak játszik. Orvososat. Kérdezd meg anyudtól, hogy Te mennyire voltál "tudatos" állatvédő 2 évesen! Azóta is sok állatunk volt, van, sőt egy állatvédő egyesület tagja. Ennyit a jó nevelésről. Te meg szerintem még sokáig ne vállalj babát.
2009. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Vannak képek rólam 1 évesen, ahogy a kiskutyákat szeretgetem. Anyám mondta, hogy mindig is imádtam az állatokat.

Kíváncsi vagyok, mit csinál a lányod akkor, mikor nem vagy ott, nem tudsz róla (és persze nem is mondja el). És nem csak állatokkal kapcsolatban...

2009. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
33%
de annyira nem csodálkozom ezen, hiszen ha utcán szétnézünk, a gyerekek 30%-a tuti vergődik az anyja mellett, vagy ordibál, követelőzik. Tisztelet a kivételnek. Ahogy kutyát sétáltatok, ordítva jön a gyerek, hogy meggyömöszölje. Ilyenkor szedem ki a kezéből, anyuci meg csak mosolyog, hogy "ő csak játszik...". Jó játék!
2009. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
53%

hát bocsika de én vagyok az a 15 éves lány.

igen is imádom az állatokat.

Mi lenne ha addig nem beszélnél, még nincs gyereked,meg nem is ismersz, Kinek kébzeled Te magad?

Olyan hülyeségeket beszélsz..

2009. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

örömmel tölt el, mikor látni, hogy az egész család a neten lóg :)

Kedves, hogy véded anyukádat, de szerintem egy középkorú nő már tud magától is reagálni.

Elhiszem én, hogy szereted az állatokat. De 2 évesen ha a kezedbe nem egy játékolló, hanem véletlenül valami más került volna és közelítesz vele a macska felé... érted a problémám,nem? Anyukának figyelni kell mindig a gyerekére, ezért anyuka.

2009. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
amúgy ez vajon hogy történhetett? Anyuka szólt a lányának, hogy "gyere kislányom, védjél már meg, hogy nem vagyok rossz anyád!" :D Kislány meg segített...?
2009. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Iszonyúan gyerekes vagy. Gondolom nem vagy több 10 évesnél, legalábbis az intelligenciádat tekintve...Nem kell megvédeni, nem tettem rosszat. De örülök, hogy a lányomnak is van véleménye. Egyébként ha jól látom, Te is a neten lógsz. Kérdezd meg anyudat, hogy ő a nap 24 órájában folyamatosan Téged nézett-e! Gondolom nem, ha normális anyuka. Mivel figyeltem a gyermekemre, ezért volt nála csak!!! játék olló és nem igazi. Akkor ezt a vitát itt zárjuk le, mert el sem tudod képzelni, hogyan néz ki egy gyerek, így a viselkedését sem értheted.Ja és nem kis bunkóságra vall, ha egy kutya idomítását összehasonlítod egy kisgyermek nevelésével...
2009. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Na és most ez a válaszoló ki volt...? ugyanis ha megnézzük a hasznos hozzászólásait, láthatjuk, hogy ez a gyerek,nem pedig az anyuka. Mégis anyukaként ír. Itt bukott ki a dolog, kedves skizo anyuka.

Gerinctelenebb dolog, ha más nevében írsz! Legalább a kis vitázás jó volt arra, hogy ez kiderüljön.

Sokat vagyok neten, munkámból adódóan, amit gépen végzek, igen.

Kutya és gyereknevelés? Tudod, ha utánaolvasol, meglátod, hogy nagyon sokan hasonlítják össze, hogy kb akkra felelősség. Sőt, ha belegondolsz több, mert ha nem vigyázol, rosszul neveled, elaltatják, ha megharap vkit... Na pá

2009. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Te nem vagy eszednél! Én a saját nevemben írtam, én vagyok az anyuka. A lányom egyszer szólt hozzá, mert nem bírta elnézni a bunkó, hozzá nem értő beszólásaidat. Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy nem őriztünk együtt libát. Ha tudod, hogy középkorú vagyok, akkor milyen jogon tegezel?
2009. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!