Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja a cicámnak...

Lehet valami baja a cicámnak ha a kislányom levágta a bajszát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 05:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Netikett. Ha te is tegezel, én is.

Pedig nagy úgy tűnik, hogy a lányod nevével léptél be, vagy két nevet használsz.

Remélem eléggé felbosszantottalak, ha már az elején leszögezted, hogy nem írsz többet és mégis sikerült kicsikarnom belőled :DDD

dühös anyuka, nyugiiii ! a jóga jót tesz. Én anyum is néha morcos a sok gyerek miatt, bár ő nem a neten tölti ki a dühét.


Legyél jó, nevelj sok gyereket, állatot inkább azért ne engedj a közelükben, ha olló van náluk.

2009. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, még valami: az én lányom a legklasszabb kamasz lány a világon. Tudom, hogy megbízhatok benne, az életemet simán a kezébe tenném. Ha kell, bármit segít, rengeteget beszélgetünk, tudjuk egymás dolgait. Ocsmány viselkedés Tőled, hogy látatlanban ilyen dolgokat állítassz. Rólad is ilyeneket mondana az állítólagos óvónő anyukád, mint én a lányomról? Nem hiszem. Hisz Te egy öntelt, beképzelt, csak önmagára figyelő ember vagy.(ezt szűrtem le az írásaidból, nem magamtól alkottam véleményt...)Ha úgy gondolod, hogy egy kutya nevelése nagyobb felelősség, mint egy gyermek, akkor sűrgősen menj el pszichológushoz. Talán még tud rajtad segíteni. Vagy beszélj édesanyáddal és kérdezd meg az ő véleményét is. Sajnálom, hogy összeakadtam egy ilyen szánalmas, negatív kisugárzású emberrel.
2009. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

csak vigyázz, le ne szívjam az energiád :D

Tudod, muszáj kiállni az állatok mellett, hiszen ők nem tudnak szólni, mint egy gyerek, hogy "segíts, levágták a bajszom, most sötétben majd nekimegyek mindennek". A gyerek meg tud szólni, hogy "anyu, a cica lerágta a cipőmről a masnit"--> és kikap a cica vagy repül.

Rólam is ilyeneket mondana anyám, hiszen szeretjük mi is egymást! Sőt fősulira felvettek, szóval úgy tűnik rosszul állapítottad meg az IQ-m (390 pont, ha ez mond neked vmit).

Ilyet nem mondtam, h nagyobb felelősség a kutya, csak ezt olvastam, hogy néhány oldalon összehasonlítják. Eléggé szánalmassá kezd válni, hogy kétségbeesésedben már kiforgatod a szavaim. Gratulálok.

2009. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ja, mindenki szerint az ő gyereke a legjobb, legklasszabb, legszebb :D
2009. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem ez volt a kérdés. Bár a téma nem rossz. :P

A kérdésre nekem is az a válaszom, hogy nem lesz semmi baj, visszanő.

Szerintem nem kellene mindig kiforgatni a kérdéseket.

2009. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy lány,és az anyuka nagyon túlóz.

Nagy lány: Szerintem sem lehet egy anyukának a 24 órájában.

Anyuka: Még játék ollot sem lehet odaadi egy gyereknek,mert akkor meg fogja fogni az igazit is magába ezt gondolva "jéé ez olyan mint az enyém csak nagyobb"

Probáltam igaságos lenni.

Üdvözlettel: Eszter

2010. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem lehet az anyának mint a 24 órájában őt figyelni.

Bocsánat

2010. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kedves 17:41! Amit írsz, az alapból butaság. Hiszen a gyerek mindenben a felnőttet utánozza, természetesen a játékaiban is. Ne adjak neki játékollót??? Mi van akkor a játék konyhakészlettel, robotgéppel, kenyérpirítóval, fúróval, fűrésszel, stb. Ez mind-mind műanyag játék, amivel a felnőtt életet játsza el szituációs játékaiban. Köszi, hogy megpróbáltál nem részrehajló lenni egy értelmetlen vitában, de nem sikerült. ...és igenis nem tud egy anya minden percben a gyermeke mellett lenni, hozzáteszem, nem is lenne egészséges...
2010. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Igen igazad van. Lehet bele sem kelledt volna szólni mert,vita vitát szül!!
2010. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!