Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős kérdés! Be szeretnék...

Sürgős kérdés! Be szeretnék fogadni egy cicust, de az anyukám nagyon allergiás rá. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ezért a macska csak egy szobában lehetne, az enyémben, ami kb közepes méretű szoba. van ablak, ahová kiülhetne, bár mivel 4. emelet, ezért csak szúnyoghálón keresztül lehetne. a kiscica annyira nem szőrhullatós. el lehetne tartani így egy macskát? anyukám panaszkodik, hogy a szennyes mosása és a porszívózás gondot okozna a szőr miatt, mert úgy kijönne a szobámból.

2012. aug. 28. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia #2-es vagyok! :)


Nemtudom, hogy mennyire fontos neked az, hogy kölyök legyen. De én csak azt tudom mondani, hogy Maine Coon cicát fogadj be, mert az arról híres, hogy nem vált ki allergiás tüneteket. Lehet, hogy van más ilyen fajta is, csak arról még nem hallottam (bocsi :))

[link]


Menhelyeken is lehetnek, tényleg, látogass el a menhelyekre!

2012. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt te honnan veszed hogy a Maine coon nem vált ki allergiát? Szerintem ez hatalmas tévedés...
2012. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is az. Én úgy tudom, hogy a maine coon igen is kiváltja az allergiát.
2012. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
van egy konkrét cica, akit be szeretnék fogadni. inkább valamiféle technikákra lennék kíváncsi, amivel megvédhetném anyukámat, de megtarthatnám a cicust is (pl szőr kefélése)
2012. szept. 2. 12:54
 15/16 anonim válasza:
Ha van rá lehetőséged, kérd meg pl. a mamádat, vagy egy közelben lakó rokonodat, hogy hadd legyen nála a cica. Így bármikor meglátogathatod, gondját viselheted, esetleg megegyeztek, hogy te veszed neki a tápot, játékokat, stb. Ha pedig kertes házba kerül a cica, még jobb. Sok gyerek van úgy, hogy cicát/kutyát szeretne, de pl. panelban laknak, vagy más miatt ez nem lehetséges, és így a nagyszülőknél lesz egy kedvencük, akit bármikor látogathatnak.
2012. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól mert naponta kifésülöd a szőrét, nem lesz jobb.

Egy macskát pedig nem tarthatsz egy szobában, mivel az állatkínzás lenne számára!!!

Hippoallergén macskafajták vannak, őket lehet tartani, ha te vagy az egyik családtagod allergiás a macskákra.

Más megoldás nincs, talán az, hogy a cica nem nálad van.

2012. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!