Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj ha a kb 3 hós. Cicám...

Az baj ha a kb 3 hós. Cicám nagyon ragaszkodik hozzám?

Figyelt kérdés

Erdőben találtuk egészséges csak egy nagy baja van, hogy nagyon fél a kutyáktól valszeg vmi gondja lehetett a kutyákkal korábban.. Na csak azért mert egyfolytában követ ezzel nincs is baj mert nagyon aranyos!:D nagyon bújik főleg a nyakam felé vagy pont a nyakamba helyezi magát kényelembe a kis köcsög:D Csak azért mert ugyse kezdődik a suli és nemtudok vele annyit foglalkozni mint most sok lesz a tanulnivaló és napközbe is itthon kell hagynom pár órára kb délután 4 ig reggel 7 től.. Meg ha kinthagyom (kinti cica) akkor nagyon elkezd nyávogni, de ha meglát abbahagyja és dorombolni kezd aztán egyből felugrik az ölembe.

Semmi bajom vele, nagyon szeretem:) Csak félek, hogy követni fog amikor megyek a buszra aztán elüti valami:S



2012. aug. 30. 22:51
 1/2 A kérdező kommentje:
ugye* :D
2012. aug. 30. 23:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Jajj, nagyon édes! Pár hónap múlva szerintem nem fog ennyire ragaszkodni, csak amíg picike. Valahogy meg kell oldani, hogy ne jöjjön utánad, mert az tényleg veszélyes. Bár az én cicáim legfeljebb pár sarokra, de ha lusták csak a ház elé jönnek ki. Ha kizárod és nyávog ne engedd be, mert ha lesz valami olyan, hogy tényleg nem jöhet be, meg fog őrjíteni a nyávogása. Inkább most keményíts be, tanulja meg, hogy a nyafogással nem ér el semmit. Unni fogja magát és este nagyon eleven lesz, ezért mikor otthon vagy 1 órát kell vele majd játszanod. Ahogy nő majd ezt egyre lehet csökkenteni. Tanulás közben is játszhatsz vele zsinórral, amíg meg nem unja. Az öledben is lehet, csak valamikor zavaró, hogy ráfekszik a könyvre meg belemászik a szádba.
2012. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!