Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ragaszkodik jobban...

Miért nem ragaszkodik jobban hozzám? Mit tehetnék, hogy bújósabb legyen?

Figyelt kérdés
Imádom a cicám,mindene megvan,játszom,törődök vele,de ő nem bújik oda hozzám,csak nagyon ritkán,nem alszik velem egy ágyban,de tesóm ágyába bebújik.
2009. okt. 20. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
ilyen, mert macska.
2009. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
pontosabban:a macska nem az emberhez kötődik csak a házhoz/környékhez,ellentéve a kutya
2009. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem azért, mert a macska nem kötődik az emberhez, hanem azért, mert ő választja ki, hogy kihez akar kötődni és ez ellen te semmit nem tudsz tenni. A macskák ilyenek, öntörvényűek, de ez nem jelenti azt hogy senkit nem tudnak szeretni.
2009. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igenis a cica kötődik emberhez, úgy ahogy az előttem szóló is leírta. Amit ajánlani tudok az az, hogy etesd TE, és akkor talán hozzád jobban kötődik majd.
2009. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A cica választ magának gazdát. Abszolút érzés alapon megy ez náluk, nincsen különösebb oka. Ha nem téged választ, akkor nem nagyon tdsz mit tenni. :(

Szerezz be magadnak egy saját kisiciát, akivel lehetőség szerint csak te foglalkozol, és a magadénak tekinted. És nagyon fog szeretni téged, meglásd. :)

2009. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő egy mentett cica,3 hetesen én hoztam fel a pincéből,most 2 éves és leginkább én látom el..
2009. okt. 20. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 cicusunk van mivel én itthon vagyok velem vannak a legtöbbet,én etetem stb...mégis a kisebbik csak a lányaimmal hajlandó aludni,a nagyobbik meg csak engem visel el,de olyan szinten,hogy még fürödni is jön velem és mások simijét nem fogadja el,de az én ölembe meg órákig tud aludni,mikor megyek el itthonról nem is nyávog hanem sir utánnam.Volt már olyan,hogy a férjem utánnam szólt telon,hogy igyekezzek haza mert a cicám ül az ajtó elött és csak ri utánnam. Hát ilyen a 2 kislányunkkal nem volt még:) Szóval valóban igaz,hogy a cicus választja ki azt a személyt akihez 100%-ig ragaszkodik.Kedvelhet több embert de egy cica mindig csak egy emberhez kötődik igazán.
2009. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A macska kiválasztja, hogy kihez ragaszkodik, ő nem kutya, a mi macskáink a szomszéd néni ágyában aludtak. :)
2009. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!