Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire ragaszkodik hozzám a...

Ennyire ragaszkodik hozzám a cicám?

Figyelt kérdés
Mi úgy hívjuk a cicámat, hogy anyaszagmániás. Ugyanis bármit leteszek, aminek köze van hozzám: táska, kabát, pulóver, paplanom...stb., azt egyből kitágult pupillákkal, szinte mámoros állapotban elkezdi szagolgatni, és öt perc kéjmámor után ráfekszik és jóízűen durmol rajta. De szinte csak az én dolgaimon. A párom kabátja, táskája, paplanja, pulcsija...stb. teljesen hidegen hagyja. Ha én nem vagyok otthon, és nincs elővéve olyan holmi, aminek hozzám van köze, akkor megteszi az "apaszagú" is, de ha én hazaérek, akkor első, hogy keresi, hogy mire fekhet rá, aminek olyan szaga van, mint nekem. Létezik ez, tényleg? Hogy ennyire ragaszkodna hozzám, vagy az illatomhoz?
2010. jan. 19. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is van 1 cicám(házi) és állandoan rajtam csüng..:) De télleg kb.olyan mint neked,állatorvos mondta,hogy örüljek neki azt hiszi én vagyok a legfőbb családtagja az "anyukája"
2010. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

de aranyos:D szerintem létezik ilyen

engem pl követni szokott a cicám:D 2 van nekünk és mikor megyek akkor követ az egyik, a másik cicám meg pont azt követi amelyik engem követ :D és elkezdtem futni direkt és akkor rohant utánam mind a 2 xD

2010. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy ennyire ragaszkodik hozzám ez a kis hülye. Látom, nem vagyok egyedül ezzel.
2010. jan. 19. 18:27
 4/16 A kérdező kommentje:

Ja, és elfelejtettem még, hogy szopizni is szokott. Van egy póló, azt úgy hívjuk, hogy szopós póló. Mikor szopis fejet vág (így hívjuk, nincs rá szebb szó, de látszik rajta, hogy mikor akar szopizni) akkor az ölünkbe tesszük ezt a pólót, ő belejön az ölünkbe és elkezdi a pólót szopni, meg közbe gyurmászkol a mancsaival.

Ilyenkor meg tudnám enni.

2010. jan. 19. 18:31
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem fojt rá egy kis kokain a dolgaidra? :D
2010. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem:D
2010. jan. 19. 18:39
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

1.vok:

Hány honapos a cicus?Nekünk is szopizott de lekell rólla szoktatni.Gondolom nem szeretnéd,hogy mindig azt csinálja.

2010. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Körülbelül három hetes volt, amikor találtuk, de ennek már három és fél éve. Próbáltuk róla leszoktatni, de nem sikerült. Amikor otthon voltunk, akkor nem engedtük, hogy szopizzon, de amikor nem figyeltük, akkor az első útjába akadó dolgot összenyálazta, és szopizott. Amikor nem voltunk itthon, mire hazaértünk szétszopizta a párnákat, szóval egyszerűen lehetetlen dolog volt leszoktatni róla. Azt mondta az állatorvos, hogy az miatt van ez, hogy nagyon picikén találtuk, tehát még szopiznia kellett volna, akkor, dehát ugye valaki az utcára tette. Úgyhogy hiába próbáltuk, nem sikerült, most meg már inkább hagyjuk, mert örömet okoz neki. Szobacicus, az utcára csak akkor mehet, ha mi kivisszük hámon sétálni, szóval ennyi öröme hadd legyen szegénykémnek.
2010. jan. 19. 18:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a korai elválasztás miatt csinálja. Ha téged nem zavar, akkor nem kell problémázni rajra, végül is aranyos.
2010. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy aranyos. Köszi!
2010. jan. 19. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!