Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elütöttem egy macskát, ítéljem...

Elütöttem egy macskát, ítéljem el magam?

Figyelt kérdés
Este jöttem haza autóval, mielőtt bárki belekötne megengedett sebességnél még lassabban is jöttem, és pont mielőtt hazaértem, az utcánk elejében csak egy koppanást hallottam. Leparkoltam a kocsit a garázsba és visszamentem megnézni. Nem mentem teljesen oda, de láttam hogy egy macska fekszik az úton :( Álltam és néztem, hogy lélegzik e, de nem láttam jelét. Abban sem vagyok biztos, hogy én ütöttem el, mert nem láttam kiugrani semmit, de nem hagy a lelkiismeretem.. szeretem a macskákat, nekem is van egy és nemtudom... valaki hasonló helyzetben?
2012. szept. 15. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Visszamentél és nem direkt volt, nem szabálytalankodtál. Pár nap szerintem elég, hogy túltedd rajta magad, ha nem pszichológushoz vagy internetes forumokra.
2012. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
szia. mi is jártunk már így, csak elénk szó szerint kiugrott egy fekete macska...anyum fékezett, majdnem nekisodródtunk egy fának, de nem tudtunk megállni...kis híján ripityára törtük az autót de szegény macskát sajnos mégis elütöttük :( megnéztük és még odébb is vittük a fűbe nehogy péppé trancsírozzák...hetekig rosszul éreztük magunkat miatta, de végül az itthoni 6 cicának hála megbékéltünk a helyzettel. szerintem veled is így lesz majd, az idő sok mindenre gyógyír.
2012. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én külterületen nyuszit ütöttem el, fel is csapódott a szélvédőre, nagyon megijedtem. Egyszerűen nekemszaladt. Megengedettnél én is lassabban mentem, kb 70-nel. Sajnos nem tudunk ez ellen tenni. Én is néhány napig kicsit érzékenyebb voltam emiatt, és egy ideig kerültem azt az utat.
2012. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sajnos előfordul. Érezheted magad rosszul, de nem vagy hibás. Egyszer én is láttam az út szélén egy cicát, szóltam a páromnak, hogy lassítson, de ahogy oda értünk kiugrott az autó elé. Esélyünk sem volt megállni. Szerencsére "csak" a feje koppant az autó alján, és nem lett komoly baja. Sajnos ezt nem mindig lehet elkerülni.
2012. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly októberben hazafelé jöttünk az autópályán,és az előttünk lévő kocsi elütött egy macskát.Nem tudom szegény hogy került oda,de a mai napig rossz rágondolni,ahogy szegénykém repült a levegőben.Én automatikusan ordítottam hogy álljunk meg,de a következő pillanatban kapcsoltam,hogy sötétben,egy forgalmas autópályán ez nem a legjobb ötlet.Hogy hoznám ki az út közepéről?Szörnyű volt,még legalább egy órát sírtam utána,és a mai napig rossz rágondolni.
2012. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norbi658441 válasza:
100%
Éppen ma este elütöttem a szomszéd utcába egy macskát 40-el mentem de semmi esély nem volt lefékezni,mert egy autó mögül ugrott ki pont az autó elé,még jóformán időm sem volt lefékezni.A macska az nem koppant,mintha súrolta volna az autó alját.Nem mentem vissza megnézni mert nincs az ilyenhez idegzetem,pedig sajnáltam,azon is gondolkodtam,hogyha haldoklik akkor ne szenvedjen és leütöm egy lapáttal de nem volt bennem elég bátorság.Még kell egy két nap hogy kiheverjem.Mondjuk attól nemfélek hogy valakinek fog hiányozni mert ezen a helyen nagyon sok ilyen félig kóbormacska van,mert a szomszédunk néha tett ki kaját a macskának és idővel ideszoktak.
2015. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!