Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicam velunk alszik az...

A cicam velunk alszik az agyba! Nem tudom hogy mit tegyek, hogy szoktassam le a cicamat arrol hogy az agyba aludjon!? Plletunk pici koratol meletunk volt, s most nem tudom leszoktatni az agyba alvastol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 10:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amikor egyedül laktam, akkor én is az ágyamba szoktattam a cicámat. Később a Párom is elviselte, de most, hogy kisbabánk lesz, a cicának mennie kell az ágyunkból. Kapott egy új bútort, fekhelyet és nagyon élvezi! Szerintem próbáld meg a fekhelyére betenni egy pólódat vagy a párnahuzatot, ha feláldozod. Érzi rajta az illatod, így arra fog feküdni. Nálunk bevált!
2012. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

következetes kellett volna ,hogy legyél!!

nem tudom,hogy a macskákat ,hogy szokás bármiről is leszoktatni mert szerintem lehetetlen, a kutyákat szerencsére egyszerűbb :D


amúgy tényleg csak kizárással tudod ,máshogy nem!

2012. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!