Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hullámos papagájt meg...

Egy hullámos papagájt meg lehet annyira szelidíteni, hogy akár az ember vállán is nyugodtan ücsörögjön?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet, de csak lakásban lehet így hordani a vállunkon. kint sajnos elrepül. De meg lehet tanírani, csak soka kell vele foglalkozni. Játszani kell vele stb. ha már megengedi,hogy a kezedbe vedd akkor már a válladra is felrakhatod.
2009. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, sőt, nagyobb papagájok számára már létezik papagájhám, őket még kint is lehet így sétáltatni, sajnos hullámosra még nem gyártottak. :-)
2009. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
bizony:D az enyém 12 éves volt amikor elpusztult,de nyagyon okosan az ujjamon ült,sőt még puszit is engedett adni,hozzáteszem,hogy mindezekre csak akkor tudod megtanítani ha egyedül van a papid,viszont emiatt ezerszer többet kell vele foglalkozni,de megéri ,hajrá:D
2009. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

simán!

az én papagájommal szinte bármit lehetett csinálni. csak aztán kapott egy új kalitkát és egy műanyag madarat mellé és azóta kb. nem is érdekli semmi más... még mi se.

2009. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 papagájom van, az egyikükkel napi szinten foglalkozom, és a fejemre repül, a kezemen mászkál, ébreszt, simogatást kér. Szóval az tévedés, hogy csak akkor lehet tanítani, ha egyedül van. Az én madaraim rá a bizonyíték. A többiekkel nem foglalkozom ennyit, de ők is odajönnek hozzám, ha kaja van, és a kezemből esznek.
2009. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
örülök h lehet, köszönöm a válaszokat:)
2009. jún. 24. 18:04
 7/8 anonim válasza:

szia! lehet hogy lehet sőt biztos,de nekem van most 2 degum,és valahogy nem sikerült annyira megszelidítenem őket,mint a papimat ,aki egyedül volt

:-) de sztem mindegyik egy egyéniség mint mi:D ezért nem lehet mindíg kijelenteni valamit velük kapcsolatban :D

2009. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. jún. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!