Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen állapotú kiscicákat...

Ilyen állapotú kiscicákat mivel etessem?

Figyelt kérdés

Három kiscicát nevelek.22 naposak és felpuffadt a hasuk.Mivel etessem őket ilyenkor és mennyit? Le voltak hűlve ,de felmelegítettem nagyjából.mi lesz velük?

A kávétejszín vajjal jó? Már máshol javasolták.



2012. szept. 24. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz féregtelenítésre. A hasuk amiatt puffadt. Lehet kapni állatboltokban, és patikákban macskatápszert kapni, azt add nekik. Kávétejszín vajjal? Ezt hol hallottad? Sima tejet ne adj nekik, csak megfosatja őket.
2012. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

"Lehet kapni állatboltokban, és patikákban macskatápszert kapni,"


Egy kapni-t vegyél el a mondatból.

Vannak olyan patikák, amikben van külön részleg állatoknak. Nem tudom nálatok van e.

2012. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd melegen őket.Menj el az egész bandával az állatorvoshoz biztos ami biztos alapon,hogy minden rendben van e velük.Az orvos tud adni cicatápszert.Az én tapasztalatom saját kölyköknél az,hogy a gyengébb minőségű tápszert nem eszik meg.

Tejet meg kávétejszínt én nem javasolnék,még picik és ha elkapja őket a hasmenés az elég veszélyes hisz még picik és nagyon hamar kitudnak száradni.

2012. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz őket, ő majd ad további utasításokat! A hasuk férgesség miatt puffadt, ez magától nem gyógyul meg, akár halálos is lehet a cicáknak és ember is elkaphatja!
2012. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 közöd nincs semihaz válasza:
0%
agy nekik langyos mézes tejet de netull sok mézet rakjál bele ép hogy érezék
2012. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Állatorvos de izibe!


A férgesség mellett, lehetséges más súlyos, akár halálos betegség is a FIP.


Kávétejszín vajjal, gyorsan felejtsd el!

Macskáknak való tápszer, aztán később máralutasakos kaja, illetve kitten tápok!

2012. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell nekik alutasakos kaja, meg hasonlók, mert akkor hozzászoknak és nem hajlandók majd csak ilyen úri drága kajákat enni. Vegyél nekik a boltban a legolcsóbb parízelből, vagy miből egy 3-4 cm vastag részt, otthon pedig kockázd fel. Hidd el, már 7 macskaalmot neveltem fel, és mind egészséges lett. Nem kell őket drága kajára szoktatni, mert finnyás kis dögökké válnak. Szokják csak a házi kosztot is, mert különben egy vagyon lesz az etetésük.
2012. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vicuska87 ***** válasza:
49%

Hehehe, a parizelt én sem eszem, nemhogy a macskáim azt egyék!

Inkább legyen a macskám "finnyás kis dög", minthogy zsíros szőrű, büdös szájú, rossz emésztésű cica.


Ami jár az jár! Nekik is!

2012. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

4 kiscicám van,és ma 2 meghalt.Kimondhatatlanul fáj.....-.-......... A másik kettő még életben van ,de ők sem érik meg a reggelt.:'( Csak tehéntejet tudtam adni nekik amitől felpuffadt a hasuk.Kamillateával is itattam őket ,de 20 naposan még jó sokáig anyatejen kellene élniük.A cicák anyja már nagyon sok egészséges cicát nevelt fel,nem tudom mi lehet a baja.Ástam nekik sírt és eltemettem.Imádkozom értük.

Szerintetek megéri a két kiscica a reggelt?

2012. szept. 24. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Kamillateát minek itattál velük? Azt nem a szemükre kell csepegtetni, ha csipás? Amúgy meg én is utálom a parízelt, de a macsekunk megeszi. 5 éves kinti nőstény cica és eddig még soha nem volt dokinál, mert nagyon ellenálló a szervezete. Ha sokat babusgatják a cicát, csak göthös lesz és megfázik a gyenge szellőtől is...


Amúgy kedves kérdező: nagyon sajnálom a két elpusztult kiscicát. Pedig milyen szép életük is lehetett volna! Viszont most az a fontos, hogy a másik kettő életben maradjon. Meleg tejet adj nekik, abba pedig apríts bele pici falat kenyeret. Ez egy kicsit laktatóbb kaja, mint csak a tej magában. Remélem, életben maradnak! :(

2012. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!