Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen állapotú kiscicákat...

Ilyen állapotú kiscicákat mivel etessem?

Figyelt kérdés

Három kiscicát nevelek.22 naposak és felpuffadt a hasuk.Mivel etessem őket ilyenkor és mennyit? Le voltak hűlve ,de felmelegítettem nagyjából.mi lesz velük?

A kávétejszín vajjal jó? Már máshol javasolták.



2012. szept. 24. 13:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap este meghaltak! Nagyon megrendített a dolgok.Sírban nyugszanak most és remélem békére lelnek! Úgy érzem ,hogy a haláluk az én hibám,mert rossz tejjel etettem amitől felpuffadt a hasuk.Szegények vagyunk és nincs pénzünk tápszerre és kecsketejre.Ezeken az ételeken szerintem túl élték volna mindezt.A halálukat a tej okozta.Undorodom magamtól és ... MEG AKAROK HALNI ,HOGY VELÜK LEHESSEK! :'(
2012. szept. 25. 18:43
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Na-na, ácsi. Nem te okoztad a halálukat. Gondolom találtad a cicákat, és nem nálatok születtek. Az tehet a cicák haláláról, aki kidobta őket, nem te. Megtetted, ami tőled telt, nem a te vétked. Úgyhogy inkább legyél büszke magadra, hogy meg akartál menteni 3 cicát.
2012. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!