Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eteti a kölykeit a macska,...

Nem eteti a kölykeit a macska, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénteken szült a macskám. 4 kölyök született akit legelőször szült az elpusztult. Tegnap kb 5-6 fele etette megőket utoljár egész nap nem jött haza még enni se. Most a szomszédkertből átjött de mintha valami baja lenne. Teljesen lefogyott és nem úgy mint aki megszült hanem mint aki nem evett már pár napja, pedig kap ételt eleget. aligbírt felkeli a helyéről. odaraktam a kicsikhez de morgott és otthagyta őket.A kicsiket még nem fogtam meg mert úgytudom hogy amig nem nyitják ki a szemükett addig nem lehet. Hasonló volt már valakivel? Nagyon aggódom a kicsikért és a nagyért is. Segítsetek!
2012. szept. 24. 17:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akik mondták hogy nem fogják túlélni azoknak üzenem hogy ma ajándékoztunk el 3 gyönyörű egészséges kismacskát akiket tápszerrel neveltem fel ;)
2012. nov. 24. 22:47
 12/12 anonim ***** válasza:

"nyomorék...nem érdemled meg az életet..."


Drágaságom, ez inkább RÁD igaz....

2016. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!