Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 25. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el O.o

Az eleve nagy rejtély számomra hogy minek vesz valaki macskát ha nem tudja elviselni hogy néhány unatkozó cicus megkarmolja a bútorokat de hogy még ilyen elmebeteg agyszüleményeket is kitalálnak... Ha valaki szereti az állatát akkor sose adna rá ilyet. Ha meg ennyire nem tartja tiszteletben akkor ne legyen macskája. Felháborító! Ráhúznék a kitaláló fejére is egy ilyen műanyag bigyót...

2012. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:
65%

Azt is megbüntetném, aki ilyen húz a macska körmére.

Azt meg agyon ütném aki ezt kitalálta!

2012. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mecse ***** válasza:
100%

Külföldön sokan használják.


Külföldön ugyancsak sokan eltávolíttatják a cicáik karmát (ami azt jelenti hogy megcsonkítják a macskát, mivel a karommal együtt az utolsó lábujjpercet is el kell távolítani szóval gyakorlatilag amputáció), szóval ha belegondolsz hogy karomtalanítás vagy ez, akkor inkább ez. Nem mennék bele hogy milyen következményei lehetnek a karmok eltávolításának egy ragadozó állatnál.


Én nem használnám, nem is lehetne mert a cicám letépné magáról (gondolom én, minekutána a nyakörvet sem tűrte meg magán :D), és nem is akarnám egyébként sem.


Cicám > bútoraim.


Hogyha azt nézem hogy más országokban minek a helyettesítésére találták ki, akkor viszont azt kell hogy mondjam hogy nem rossz dolog. Inkább ez mint a cicák csonkítása.


U.i.: ismerek olyan emberkéket akik kipróbálták (amerikaiak), akiknek nyugodtak a cicái észre sem vették hogy rajtuk van, szóval nem olyan "szörnyű" mint amilyennek elsőre tűnhet.

2012. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "nem veszi észre". Hiszen megfosztották a karommal való kapaszkodástól, és itt nem kell rögtön arra gondolni, hogy a bútort rongálja. Hoztam egy mentett cicát, akinek le volt vágva a karma. Az szegény olyan sete-suta volt, amíg újra ki nem nőtt a körme, hogy rossz volt nézni. Nem tudott még a puffra sem felugrani, visszacsúszott. Van szuper kaparófája, amire még fel is tud szaladni, soha nem bántotta a bútort.
2012. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én míg mindig azon vagyok hogy akinek ennyi nem fér bele, lenevelni meg fárasztó neki az ne tartson macskát. Az amerikaiak meg különösen lusták, tök mindegy mennyire természetellenes akár megcsonkítani a macskát,kutyát akár ilyen agyfárasztó találmányokkal nyaggatni simán megcsinálják csak hogy nehogy elfáradjanak és tenni is valamit...
2012. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blackcats ***** válasza:
No comment...
2012. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ezt állítólag a műköröm ragasztójához hasonló anyaggal ragasztják fel. a tubusra pedig rá van írva: állatoktól távol tartandó. Mi van, ha a cica véletlenül (mérgében, mert szokatlan, stb...) lerágja?
2012. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!