Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha a cica nem...

Mit csináljak, ha a cica nem fogadja el a cumisüveget, és az anyjának nincs teje?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 2 hetes kiscicám, a mamájának amúgy sincs sok teje, de a kiscica sztrájkol is. Nem hajlandó szopni. Az állatkereskedésben vettem tejpótlót meg cumisüveget, de abból sem hajlandó enni. Kiszúrkáltam tűvel is, nem nagyon jött belőle semmi, utána vágtam rá egy kis lyukat, abból most folyik, de a cica még mindig csak a fejét forgatja, ha a szájához teszem a cumit, nem eszik belőle. Próbáltam úgy is, hogy óvatosan kinyitottam a száját, beletettem a cumit, de csak rámköpte az egészet.

2012. okt. 11. 12:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Tanácsot akartam adni az etetéssel kapcsolatba de ezt az utolsó hozzászólásodat nem kellett volna elolvasnom:( Részvétem!
2012. dec. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
*kapcsolatban, bocsi
2012. dec. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!