Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FIP gyanúval kellett elaltatni...

FIP gyanúval kellett elaltatni a cicám testvérét. Lehetséges hogy az én cicám is elkapta?

Figyelt kérdés

Akitől van a cica az most hogy szóltak neki tegnap elvitte vérvételre a cicáit és hétfőn derül ki hogy a szülőktől kaphatta e el az elhunyt cica.

Ma reggel szóltak nekem de nagyon megijedtem hogy baj lehet.

Most várjam meg a szülök eredményét vagy inkább csináltassak én is egy vérvételt?

Utána olvasgattam ennek a betegségnek és azért írta hogy kismacskákra veszélyes a legjobban viszont 4 kiscicából és a 2 szülőből eddig csak egy lett beteg. Nem kellene többnek és hamarabb megbetegedniük?

Kérem akinek volt már tapasztalat ezzel a betegséggel segítsen nekem!


2012. okt. 11. 19:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon megijedtem hétfőn mert a szülök eredménye a következő a kandúré negatív, a nőstényé pozitív lett. Ekkor már azt gondoltam hogy biztosan beteg a cicám és minden reményt elvesztettem.

De tegnap fél 5 után megkaptam az emailt ami NEGATÍV eredményt mutatott.

Nem értem hogyan, de nem is érdekel az a lényeg, hogy egészséges a kis drágám.

Azért még rá kérdezek hogy a többieknek csináltak e tesztet és hogy azok milyen eredménnyel zárultak.

2012. okt. 17. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!