Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokta valaki a macskáját...

Tinker Bell kérdése:

Szokta valaki a macskáját vonaton/autóban utaztatni? Hogy bírja a cicus?

Figyelt kérdés
Korábban feltettem egy kérdést, hogy ha elutaztok hétvégente, akkor hogyan oldjátok meg a cicus gondozását, most viszont az érdekelne, hogy hogyan utaztok cicával, illetve, hogy hogyan bírja ezt.

2012. okt. 22. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most vagyok tul a cicámmal egy 20 órás utazáson. Vonaton kb. 2,40 órát töltöttünk, a többit ilyen telekocsiban kb.1800 km tettünk meg, 6-7 emberhez igazodva. Azt figyeltem meg, hogy a cica amikor elindult a vonat kb.10 percet nyávogot, utána megnyugodott. A telekocsiba is, ha uj ember ült be kb. 5 percig nyávogott aztán szintén megnyugodott, sajnos kivenni sem tudtam a cicahordozóból, adtam neki vizet, száraztápot. Nem volt annyira rossz, mint amitól féltem. Kutyapelenkát tettem a hordozoba 1x csereltem le alóla, de inkább amit kapott vizet az folyt szét az itatojából. Amikor a saját kocsinkba került, kiengedtük és annyira aranyos volt hátraült a kalaptartora és onnan nézelődött. A kiscica kb. 2 napja volt nálunk, lógófülü skot cicus, 14 hetes.
2012. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem a történeted :)
2012. okt. 23. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!