Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy kint tartott...

Normális, hogy kint tartott macska már három napja nem jön haza? Ugye nem ment el örökre?

Figyelt kérdés

Hét hónapos kiscicám három napja tűnt el. Mindig kint van, és egész nap szabadon mászkál a lakóparkban, de enni mindig hazajön. 30-án egész nap nem volt itt, ami már gyanús volt, mert sosem volt még ilyen, hogy egy egész napig nem láttuk. Utána másnap és ma sem került elő. Valaki azt mondja, hogy mivel most kezd felnőni, normális, hogy kóborol, meg hogy egy macskánál ez normális...

De én féltem, nem rá vall ez. Van rá remény hogy hazajöjjön? Normális ez? Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, véleményeiteket!

Köszönöm! :(



2012. nov. 1. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hazament már a cica?
2012. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nem :( én még mindig reménykedem, de nem akarok nagyot csalódni, úgyhogy úgy veszem, hogy valaki befogadta, és nem jönn majd hazza...

köszönöm az érdeklődést

2012. nov. 17. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!