Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám a macskámat...

Hogyan tudnám a macskámat életben tartani télen?

Figyelt kérdés
Anyum és apum nem engedi hogy a macskám bent legyen télen csak nappal engedik és éjjel hol aludjon ha még kölyök macska?
2012. nov. 8. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
garázs? pince? padlás? Csinálj neki valahol, ahol nem zuhog a hó egy kis kuckót tegyél bele valami meleg anyagot, akár a széna is jó, nem fog megfagyni, rengeteg cica él kint. De lehet hogy ha nagyon hideg lesz a szüleid álláspontja is megváltozik, csak addig ne mondogasd nekik, mert lehet hogy akkor már dacból sem engedik meg.
2012. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm csak az a baj hogy a macskám nem marad veszteg ott a melegben vagyis nem is szereti a hideget csak nem marad veszteg és még az a baj hogy a pajtába be teném csak olyan kicsi macska hogy félek a pocegerek megeszik mert már hallottam olyant hogy a kicsi macskát az egerek megeszik.
2012. nov. 8. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Egerek sosem fogják megenni, de ... mennyire kicsi ez a kicsi macska? Hány hetes?
2012. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kölyök macska télre szépen meg fog nőni. Csinálj neki bélelt helyet valami zárt udvari épületben. De a macskák amúgy is megkeresik a legmelegebb helyeket, pl. a padláson a kémény mellett.

Hogy az egerek megennék? Hát, a mi macskáink kb. 2-3 hónaposan szépen ették az egereket, szóval inkább az egereknek kellene félniük. :)

2012. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hány hónapos én szeretem az állatokat de ezekhez a dolgokhoz nem értek és azért nem tudom mert a macskámat a kertben kaptuk meg és anyum azt mondta hogy nem bánja csak maradjon kint de aztán ő is megsajnálta és nappal beengedte és én betenném a csűrbe csak olyan ajtaja van a csűrnek hogy lyukas és nincs lovunk vagy tehén így eladtuk a szénát de még sok maradt és én az odorba föl tenném csak ott sok darázs fészek van. :)
2012. nov. 10. 07:51
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a macskát nem kell félteni, tud magára vigyázni. A mi macskánk télen lent tanyázik a pincében a kazán mellett. :D
2012. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!