Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy meg fog halni?

Lehet hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
A cica már öreg.:( Rosszul néz ki, nem mozog, csak fekszik, és nem eszik semmit..:(( ugye nem fog meg halni? ugye van rá valami gyógymód???? :'(((((((((((((
2012. nov. 15. 18:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Itt is a szülőkön múlik a dolog valószínűleg. Nekik kéne tudna, hogy egy 6 éves macska nem öreg, és, hogy orvoshoz kéne vinni.


Azért írj kérdező, hogy mi van a cicával!

2012. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon egyet értek, az állattartást szigorúan alkalmassági vizsgához kellene kötni és kötelezővé kellene tenni az ivartalaníttatást, oltatást, és az egészségügyi ellátás biztosítását. Döbbenet mennyien bánnak az állataikkal rosszul és hanyagul.

9-es voltam.

2012. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kedves 9.!


Miből általánosítasz, sértegeted a falusi macskatartókat??

Ez olyan, mintha városhoz, vagy faluhoz lenne kötve, ki mennyire szereti a macskáját. Nem hinném, hogy ez területfüggő..

Falunk lakunk, bizony sok pénzt költök a macskáimra, kandúrom 6 kg, perzsa cicet nem engedem ki, nehogy ellopják.Állatorvoshoz pedig hordom..20 km a Jó állatorvos, mert az itteni CSAK állat orvos..:(

2012. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"...azon falusi állattartók egyike akiknél..."


a falusi állattartók egyike akiknél


Szerintem van különbség a két megfogalmazás közt, persze, hogy falun is lehet normálisan állatot tartani, de ott több rossz példát lát az ember.

2012. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
22%

13-as!

nekem a te válaszodban az a furcsa, hogy a perzsa macska nem mehet ki, a több igen. Milyen érzés lehet az a perzsának, hogy érzi a többieken az új szagokat, látja, hogy ők kimehetnek? Ellopják? A saját udvarodban miért lopnák el? Vagy nincs macskabiztos kerítésed? Ja, hogy arra költeni is kéne?

2012. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

9. válaszoló! Még is hogy feltételezhetsz ilyet??

Ebből miért kellett ezt le szűrni?

Egyébként meg egy teljesen egészséges cicuska, a legnagyobb szeretetben élt köztünk!

És azért nem reagáltam mert sajnos tegnap este meghalt!:'(

2012. nov. 16. 13:25
 17/26 Vicuska87 ***** válasza:
67%

Tudod az állatorvos csodákra lett volna képes!

sajnálom szegény cicát, hogy ilyen gazdához került!

2012. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy hirtelen hal meg egy állat, de a tied már rosszul volt, el kellett volna vinni orvoshoz. Eszetekbe jutott egyáltalán? Még mindig tanulhatsz az esetből és máskor jobban vigyázol a macskádra.

Amúgy sajnálom a cicát :(

2012. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

A kandur macskám nem is akar bejönni, csak minusz 20 fokba, akkor is én cipelem be..

Van macskabiztos kerítéstől kezdve minden..

De egy általános iskola mellett lakunk, ahol kb. 500 gyerek megfordul..Szerinted ezek mind olyan angyal gyerekek,hogy nem tudnák megoldani? Vagy valahogy kárt tenni a macskába?

Szívem szakadna meg, ha valami baja lenne, ezért nem engedem ki. Eddig szerettem erre az oldalra járni..

Most, valahogy elment tőle a kedvem..:(

2012. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán állatorvoshoz kellett volna vinni. Sajnálom szegény cicát.
2012. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!