Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy meg fog halni?

Lehet hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
A cica már öreg.:( Rosszul néz ki, nem mozog, csak fekszik, és nem eszik semmit..:(( ugye nem fog meg halni? ugye van rá valami gyógymód???? :'(((((((((((((
2012. nov. 15. 18:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsétlen macska! Elsüllyednék szégyenemben, ha az egyik állatom azért pusztulna el, mert nem vittem időben dokihoz. Gratulálok.
2012. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Igen. Ez a leg konnyebb...

Ilyeket feltételezni, annyiból amit itt láttok..

Szerintetek nem szerettem??

ÉRtsétek máér meg hogy az nap vettem észre!!!

És nem reggel 7-kor, vagy délután!

Egész nap nem is láttam, az előtti nap még teljesen egészségesnek látszott!! A leg kisebb jelét nem mutatta hogy beteg... csütörtök este vettem észre, az itteni állatorvos meg sz*rik a macskákra, ő csak akkor jön amikor kutyáról van szó, és ezt többen is észre vették..

Szóval sem mondtam hogy nem kerestem fel állatorvost, de ti egyből ilyeket feltételeztek...

2012. nov. 17. 08:42
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Az nem jutott eszedbe, hogy TE vidd el az orvoshoz a cicát? Én sem várom el, hogy házhoz jöjjön, ha gond van, hordozóba rakom és elviszem. Egyébként mi van vele?
2012. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: most olvastam vissza, hogy már nem él. RIP
2012. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, most jutottam oda hogy visszaolvassak és lesújtva látom hogy elpusztult a cica. Kérdező, mégis mit vagy felháborodva a "jogtalan" feltételezésen? Egy 6 éves macskát leöregezel, ez alapján mit vártál? Elvitted orvoshoz a macskát vagy csak siránkoztál, kifogásokat kerestél és vártad mi lesz? Ez történt? Akkor miről beszélünk? A szeretet nem a majomszeretetet jelenti, hanem hogy ott vagy neki amikor szüksége van rád, még ha az neked alkalmatlan vagy kellemetlenséget is okoz. A legnagyobb szeretetben akkor élhet ha megkap mindent amire szüksége van, beleértve az egészségügyi ellátást is.
2012. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
91%
Az én macskám 14 múlt,kinti macska és kandúr..mégis nagyon jól megvan és köszöni szépen egészséges.Undorító,hogy ilyen emberek állatot tarthatnak,mint a kérdező.Te mit szólnál,ha otthon feküdnél,és mondjuk az anyukád nem venne neked gyógyszereket,hanem várná hogy mi történik?
2012. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!