Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szárazeledelt ajánlanát...

Nory0722 kérdése:

Milyen szárazeledelt ajánlanátok macskáknak?

Figyelt kérdés
Nagymamámnak 3 befogadott cicája van és egy kutyája. Próbált nekik jó tápot venni, de ugye nincs tapasztalata, így nem tudta melyik a jó. Megbeszéltük, hogy mind a macskának, mind a kutyának nagy kiszerelést veszünk, úgy olcsóbb, csak azt nem tudom melyiket? Én a kutyáimat brit premium sporttal etetem, arra gondoltam, a kutyának vehetnék brit premium mediumot vagy az acc gyengébb tápját, bár én most pont acc energyről váltottam erre, mert azt mondták jobb. Elképzelések: nem kell szuperprémium, mert ő sem milliomos, de azért árában jó legyen. Mind a kutyának, mind a macskáknak kb 4-500 Ft/kg-os tápra gondoltunk.
2012. nov. 25. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelek néhányat,ezek jó tápok,és olcsók is:

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a lidl- ben kapható coshida száraztápot veszem a sziámimnak, elég válogatós de az ízlik neki. Szerintem egész jó minöség az árhoz képest. 2 kg 630-700 Ft között van.
2012. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is épp a zoofast-ról szoktam tápot rendelni, csak mivel macskám nincs, így nem tudtam, melyik a jó :) Úgy látom, az arion még olcsóbb, ha így nagyban veszem, mint a kitekat, darling... stb. És gondolom, pont mint a kutyáknál, klasszisokkal jobb. És a 3 közül melyik a legjobb?
2012. nov. 25. 20:07
 4/6 A kérdező kommentje:
És egy normál aktivitású keverék kutyának, aki kb 8 éves, és házi kosztot, illetve húst minen héten legalább 3x kap, ez a táp jó lenne? [link] Minden héten veszek neki 1,5 kg kacsát, illetve házi maradékot is kap.
2012. nov. 25. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Mind a három középkategóriás.

A kutyusnak tökéletesen megfelel a belinkelt táp.A Josera az egyik legjobb középkategóriás táp.

2012. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm. Remélem szeretni is fogják, mert elég finnyásak :) Bár ha a kitekatot megeszik a macskák, meg a darlingot a kutya, akkor szerintem ezeket is szeretni fogják.
2012. nov. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!