Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen Ajándékot adhatok a...

Milyen Ajándékot adhatok a macskámnak?

Figyelt kérdés
Lehet saját készítésű meg boltban vett is. Fontos lenne. Aki tud értelmes választ az kérem írjon. Aki csak értelmetlent az ne!

2012. dec. 18. 16:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Pl oltás, hogy ne kapjon halálos vírust vagy egy ivartalanítás. Ha ezek megvannak, akkor bármilyen apróság egy kisállatboltból.
2012. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknek, a pennyben volt ilyen kis játékcsomag azt vettünk, de a nagyon csörgős nem tetszett nekik. Bár ők akkor vannak kint, ha kikéredzkednek, ált. bent vannak, volt abban a csomagban, egy szürke csipogós egér azt tetszett nekik, meg aminek a farkán volt egy kis csörgő az is, meg kislabda, de kintre nem tudom jó-e. Valami olyan kislabda, amiért nem kár. De az állatkereskedésben is szétnézhetsz, ott biztos tudnak segíteni.
2012. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Már ivartalanítva van... Egy kölyke született még kb. 2 éve. Az oltások is megvannak ;)
2012. dec. 18. 17:04
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Valaki tud saját készítésűt?
2012. dec. 18. 17:05
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az eddigieket! :P


Van ilyen valódi_egér-nagyságú műegérke, azt úgy dobálgatja, azzal úgy elvan:D:D Am, miénk szeret ping-pong labdát kergetni, meg azt szeretik még a macskák, hogyha húzol előttük valamit, vagy pl felkötsz valami kis izét neki egy cérnával, és akkor azt pofozgatja:D (labda, valami összegyűrt dolog, ilyenek pl.:))

2012. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
De am egy gombolyaggal is tutira el lennének:D:D
2012. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Esetleg papírt összegyúrni, s befőttes gumikat rárakni. Tetszik nekik, ha gurul, órákig el tudnak lenni vele.
2012. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Aha.. Még tudtok ötleteket? Ha igen azt megköszönném
2012. dec. 18. 17:39
 19/34 anonim ***** válasza:
mivel alapvetően kinti cica ezért szerintem ne játékot vegyél neki, hanem hmmm...polártakarót :) biztosan értékelni fogja a meleg fekhelyet ilyen cudar időben :)
2012. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Én legutóbb azt csináltam, hogy vettem nekik apró játékokat. Egereket, labdákat. Becsomagoltam jó zörgős újságpapírba, így még ajándékbontás is volt. :)

Idén cicamentát kapnak, veszek nekik 1-1 új egeret, és rácsöppentem a mentát, ettől teljesen extázisba esnek.

És persze szentestére mindig készülök nekik valami extra finom halas táppal. Sheeba, vagy ilyesmi. :)

2012. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!