Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen Ajándékot adhatok a...

Milyen Ajándékot adhatok a macskámnak?

Figyelt kérdés
Lehet saját készítésű meg boltban vett is. Fontos lenne. Aki tud értelmes választ az kérem írjon. Aki csak értelmetlent az ne!

2012. dec. 18. 16:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Szerintem valami olyat adj neki aminek a cica is örülne. És az valami finom kaja :) Én is a karácsonyi ajándékon töröm a fejem hogy mit adjak a macskámnak. Csak nálam éppen azzal van a baj hogy ugyanúgy egyszerű hétköznapokban is megkap mindent finom ennivalót. De biztos te is tudod hogy a macskák minden májas ennivalóért oda vannak pl. máj kenőmájas májkrém. :) De ez a te dolgod. Ha szeret játszani akkor valami játékot is vehetsz neki állatboltban.
2012. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én saját készítésűre tudk egy példát. Nem tudom hogy beválik e nekem is csak mondta valaki. Szóval térjünk a lényegre. Egy kis méretű flakonos üvegre vágsz egy akkora lyukat hogy kiférjen rajta egy db tápszem. Rakd bele az üveget táppal és a cicád addig fogja guringatni amíg ki nem pottyan belőle egy táp. Ha nem szereti a macskatápot akkor tárgytalan. De biztos van még valami amit bele tudsz rakni az üvegbe és szereti is a cica. Ja és műanyag flakonos üvegről volna szó :)
2012. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Az én cicám ma karácsonyfa dísszel játszott. Egy kis sárga

gömbbel, de órákig. Már azt hittem összeesik, annyit rohangált,de nem. Mostanában nem tudott ilyen jót játszani

semmivel. Pedig kényeztetve van, mindent megkap.

Nekem is feldobta a napom míg néztem a játszását.

Egyébként egy nagyon lusta macsek, kandalló előtt alszik egész nap.De most nagyon feldobódott a fenyő gömbtől..

2012. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieknek. Mindenkit felpontoztam. :) Am. hol lehet macskamentát?
2012. dec. 19. 20:15
 25/34 anonim ***** válasza:

Én Fressnapfban szoktam venni.

Cseppből kétféle van. Az egyik 600 Ft, a másik 1000. Ne az olcsóbbat vedd, mert az semmit nem ér, nem is reagálnak rá a cicák.

2012. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2012. dec. 22. 19:43
 27/34 anonim ***** válasza:
Üres szaloncukorpapír,vagy hajgumi.Az én cicám nagyon szeret ezekkel játszani.
2012. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Bocsi off, de ezt nem hagyhattam ki:

http://www.youtube.com/watch?v=1Vy9Q8GBh4A

:D XD

2012. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 kilien ***** válasza:
cicabútort,szebb ágyat,fölhúzható egeret,sok játékot,egyebet
2012. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem vagyok 16 kedves 28. válaszoló.
2012. dec. 25. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!