Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska hogy mutatja ki a...

A macska hogy mutatja ki a szeretetét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
dörgölőzéssel vagy az enyém odabújik hozzám mikor fexem
2009. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
BÚJIK, DOROMBOL.
2009. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát remélem nem úgy, mint a majom, mert akkor kék-zöld leszel egyhamar :D

egyébként viccet félretéve dorombol

2009. aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dorombol, dörgölőzik, nyávog neked mindenért, hogy felhivja magára a figyelmed. Nekünk a macskánk egeret fogott és hazahozta, aztán letette elénk mint aki jól végezte dolgát! :)
2009. aug. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dorombol, dörgölődzik, a mi cicánknak még a nyála is ki szokott csordúlni, olyan cuki!! :-D
2009. aug. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
01:33 de ariiii<3:)
2009. aug. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is csak ismételni tudom az előttem szólókat.Csak annyit hozzátennék,hogy azért szeret,hogy szeressék!!!Te is mutasd ki a szereteted,mert a cicák is érző lények.Fontos számukra a gondoskodás és a szeretet viszonzása:) -egy rutinos cicatartó,Kitti
2009. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az orrát hozzáérinti az enyémhez, és a kis pofiját hozzádörgöli a kezemhez. A hasát és a torkát mutatja felém, ezzel jelzi, hogy - bár meg is taposhatnám a kis hasát(fű de szörnyű még elképzelni is...) - ő megbízik bennem, hogy nem teszem!

Mármint a doromboláson és dagasztáson kívül ezeket is művelheti még.

Mondom mindezt 6 cicányi tapasztalattal :)

2009. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tényleg dorombolással,és dörgölőzéssel melyhez az én macskám halk nyávogó hangot ad ki:) de balatonon találtunk egy cicát, 1 napig ott volt velünk,estére pedig fogott egy békát, és a lábam elé tette:))))
2009. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!