Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilikonos alom az jó? Tapaszt...

Szilikonos alom az jó? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


erre gondolok....

(vagy bárkinek bármilyen szilikonos alommal kapcs. tapasztalat?!)



2013. jan. 4. 15:45
1 2
 11/15 Vicuska87 ***** válasza:
72%
Ha nagyon büdös a kaka, akkor az étkezéssel van gond. Házikoszt? Száraztáp? Konzervek? Mit eszik a cica?
2013. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon büdöset kakil a cica, az lehet a kajától is. A mieink a halas és a csirkés kajától kakilnak förtelmesen büdöset, ezeket igyekszem kerülni. Viszont a szilikonos alom nagyon jól elveszi a szagot, persze csak ha azonnal kiszedem belőle a "terméket". Utána nem marad semmi szag.


Én ezt használom:

[link]

2013. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
2013. jan. 4. 17:33
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rá esküszöm: [link]
2013. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
A szilikonos alom a legjobb! Mi olyat használunk, és szagmentesít, meg beszívja a nedvességet. Nekünk nagyon bevált, szerintem próbáld ki! Mi úgy szoktuk, hogy két féle almot keverünk úgy, hogy egy kis szilikonost, az aljára, és egy kis hagyományost a tetejére. Nekünk ez így nagyon bevált... Mi úgy szoktuk, hogy petnetről rendelünk egy nagy csomagot...
2013. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!